Politseis registreeritud sündmused
18.04.2017


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 94 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas kolm avaliku korra rasket rikkumist, 49 varavastast kuritegu, sealhulgas 22 vargust (kaks eluruumidest ja üks sõidukist). Kolmes liiklusõnnetuses sai vigastada kolm inimest. Tabati 17 alkoholi- ja kuus narkojoobes juhti. Registreeriti 330 väärtegu.Piiril väljastati kaks sisenemiskeeldu.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Avaliku korra raske rikkumine
17. aprillil teatati, et Sütiste teel asuvas pargis ähvardati ja löödi 49-aastast naist ning põhjustati talle tervisekahjustusi. Politseinikud pidasid kinni 63-aastase mehe.

Kehalised väärkohtlemised
17. aprillil teatati, et Lasnamäel Paekaare tänaval asuvas korteris lõi 38-aastane mees endist elukaaslast ning põhjustas naisele vigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

17. aprillil teatati, et Lasnamäel lõi 33-aastane mees samaealist abikaasat ning põhjustas naisele vigastusi.

17. aprillil teatati, et Mustamäel Vaablase tänaval küünistas 41-aastane naine abikaasat ning põhjustas 39-aastasele mehele vigastusi. Politseinikud pidasid naise kinni.

17. aprillil teatati, et Kesklinnas Kappeli tänaval asuvas korteris põhjustas 51-aastane naine 33-aastasele naisele vigastusi.

Harjumaa

Kehalised väärkohtlemised
17. aprillil teatati, et Maardus Kallasmaa tänaval asuvas korteris lõi 44-aastane mees abikaasat ning põhjustas 42-aastasele naisele vigastusi.

17. aprillil teatati, et Maardus Ringi tänaval asuvas korteris lõi 53-aastane mees 34-aastast meest ning põhjustas talle valu.

LÕUNA PREFEKTUUR

Põlvamaa

Avaliku korra raske rikkumine
15. aprillil lõi seni tuvastamata isik Põlvas Kesk tänava meelelahutusasutuse ees puhkenud sõnavahetuse käigus 44-aastast ja 29-aastast meest. Kannatanud pöördusid tervisekontrolliks haiglasse, kust nad peale esmaabi koju lubati. Juhtunu asjaolud on selgitamisel.

Tartumaa

Vargus
18. aprilli öösel sai politsei väljakutse Tartus Tähe tänavale, kus oli lõhutud autovaruosade kaupluse aken. Esialgse info kohaselt varastati kaupluse kassast 455 eurot sularaha.

Võrumaa

Kehaline väärkohtlemine
17. aprillil tungis alkoholi tarvitanud 42-aastane mees Misso vallas Kiviora küla eramus kallale 78-aastasele emale ja 85-aastasele isale. Eakas paar vigastada ei saanud. Politsei pidas agressiivse mehe kinni ning viis ta esmalt kainenema.

Vargus
17. aprillil teatati politseile, et Võru linnas Põllu tänaval varastati garaažist erinevaid ehitustarvikuid ja tööriistu. Kahju on umbes 700 eurot.

Juhtum piiril
17. aprillil kella 23.30 paiku saabus Koidula piiripunkti riiki sisenevale suunale piirikontrolli Vene numbrimärgiga Volvo veok, mille kontrollimisel avastati tehnilisi puudusi. Piirivalvurid tõkestasid veoki piiriületuse ning juht koos autorongiga suunati tagasi Venemaa Föderatsiooni.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Omavoliline sissetung
17. aprillil teatati, et Kohtla-Järvel Mõisa tänaval tungis tundmatu meesterahvas sisse korterisse. Korteris viibis 80-aastane naine, kes sissetungi käigus viga ei saanud. Mees varastas korterist käekoti, milles oli rahakott koos sularaha ja dokumentidega. Kahju kokku on 87 eurot.

Vargused
17. aprillil teatati, et Narvas Rakvere tänaval asuvas meelelahutusasutuses varastati mobiiltelefon iPhone. Kahju on 458 eurot.

17. aprillil teatati, et Sillamäel Pavlovi tänaval asuva korterelamu trepikojast varastati jalgratas Voltage. Kahju on 445 eurot.

Omastamine
17. märtsil teatati, et Jõhvis Sompa tänaval asuvas meelelahutusasutuses omastati mobiiltelefon CAT. Kahju on 599 eurot.

Juhtumid piiril
17. aprillil saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1995. aastal sündinud Ukraina kodanik, kellel puudus kehtiv viisa või elamisluba riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeeld ning isik suunati tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Hiiumaa

Avaliku korra raske rikkumine
16. aprillil teatati politseile, et Käina vallas Käina alevikus ründasid kaks võõrast meest 38-aastast meest. Kannatanu vigastused fikseeriti traumapunktis. Juhtunu asjaolud on täpsustamisel.

Järvamaa

Kehaline väärkohtlemine
17. aprillil sai politsei teate, et Türil Kalevi tänava eramus tekkis abikaasade vahel tüli, mille käigus lõi mees naist. Politsei pidas 22-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine
17. aprillil sai politsei teate, et Pärnus Suur-Jõe tänaval kasutas 46-aastane mees füüsilist vägivalda tuttava 77-aastase naise suhtes. Kannatanu fikseeris vigastused traumapunktis.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi