PPA peadirektori asetäitjaks saab Krista Aas
20.04.2017


8. mail alustab Politsei- ja Piirivalveameti peadirektori asetäitjana arenduse alal senine keskkriminaalpolitsei juht Krista Aas.

„Peame järjest rohkem mõtlema sellele, kuidas inimestel oleks politsei teenuseid lihtsam ja mugavam kätte saada. Krista Aasa tugevus on sisutöö tundmine, kuid ka praktiline mõtlemine ja püüdlus lihtsuse suunas, mis tuleb bürokraatia vähendamise eesmärgile kindlasti kasuks,“ ütles PPA peadirektor Elmar Vaher.
 
„Politsei eesmärk olla inimlik ja avatud ning kõik algab sellest, kui mõtleme oma töö planeerimisel ja arendamisel võimalikult palju inimeste peale. Võtsin pakkumise vastu, sest pean nii suure organisatsiooni puhul pikaajalist läbimõeldud arengut väga oluliseks ning näen võimalusi teha politsei tööprotsesse lihtsamaks ja mõistlikumaks,“ ütles Krista Aas.
 
Alates 2013. aastast keskkriminaalpolitseid juhtinud Krista Aas töötab keskkriminaalpolitseis 2011. aastast, kus ta juhtis kriminaaltulu tuvastamise bürood. Krista Aas on alates 1997. aastast töötanud nii prokuratuuris, advokaadibüroos, riigikontrollis kui ka politseiametis, kus aastatel 2007-2011 juhtis ta kriminaalpolitsei osakonda.

Varasem Politsei- ja Piirivalveameti peadirektori asetäitja arenduse alal Joosep Kaasik asus märtsi lõpus tööle Tallinna Tehnikaülikooli administratsiooni juhina.

Helen Uldrich
PPA pressiesindaja
5165258

 
Tagasi