Politseis registreeritud sündmused
25.04.2017


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 88 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas 42 varavastast kuritegu, sealhulgas 27 vargust (kümme eluruumidest ja üks sõidukist). Kahe liiklusõnnetuses sai vigastada kaks inimest. Tabati 16 alkoholi- ja üks narkojoobes juht. Registreeriti 237 väärtegu. Eestist saadeti välja üks inimene ning registreeriti kaks viisaeeskirja rikkumist ning üks piirirežiimi ja dokumendikohustuse rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
24. aprillil teatati, et Põhja-Tallinnas Lõime tänaval asuvas korteris lõi 47-aastane mees 37-aastast naist ning tekitas talle vigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

24. aprillil teatati, et Lasnamäel Kiive tänaval asuvas korteris lõi 43-aastane alkoholi tarvitanud mees 40-aastast naist ning tekitas talle vigastusi.

Vargused
24. aprillil teatati, et Kesklinnas Järvevana teel asuvalt ehitusobjektilt varastati akutrelle, ketassaag ja sidumispüstolid. Esialgne kahju on 6300 eurot.

24. aprillil teatati, et Põhja-Tallinnas Rohu tänaval asuvast korterist varastati sülearvutid, GoPro ja teisi asju. Esialgne kahju on 2269 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Kehaline väärkohtlemine
24. aprilli öösel sai politsei väljakutse Jõgevale Suure tänava korterisse, kus joobes 57-aastane naine oli noaga löönud tuttavat 51-aastast meest. Meedikud viisid mehe TÜ Kliinikumi, kust ta peale esmaabi koju lubati. Joobes naine toimetati esialgu arestikambrisse kainenema.

Valgamaa

Kehaline väärkohtlemine
23. aprilli õhtul teatati politseile, et Tõlliste valla eramus tungiti ühise alkoholi tarvitamise käigus kallale alkoholijoobes 68-aastasele mehele. Meedikud viisid mehe esmaabiks Võru haiglasse ning edasi viidi mees Valga kainestuskambrisse. Juhtunu üksikasju selgitab politsei.

Juhtumid piiril
24. aprillil saabus Luhamaa piiripunkti riiki sisenevale suunale piirikontrolli Vene numbrimärgiga sõiduauto Mazda. Sõiduki kontrollimisel avastasid piirivalvurid kaasreisija istme alt tsiviilkäibes keelatud kumminuia. Autot juhtinud 26-aastane mees koos keelatud esemega anti üle tolliametnikele, kes juhtumiga edasi tegelevad.

24. aprillil kontrollisid piirivalvurid Koidula maanteepiiripunktis riiki sisenevat veoautot Mercedes-Benz, mille tuuleklaasil avastati juhi vaadet oluliselt häiriv mõrade kogumik. Piirivalvurid suunasid autorongi erakorralisele ülevaatusele.

24. aprillil kontrollisid piirivalvurid Luhamaa piiripunktis riiki sisenevat Vene numbrimärgiga Volkswagen Passatit, millel tuvastati mitmeid tehnilisi rikkeid ja vigu. Piiriületus tõkestati ning auto koos juhiga suunati tagasi Venemaa Föderatsiooni.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
24. aprillil teatati, et Rakveres F. G. Adoffi tänaval asuvas kaupluses lõi 15-aastast noormeest võõras mees. Politseile on teo arvatav toimepanija teada.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
24. aprillil teatati, et Sillamäel Ranna tänaval asuvas korteris lõi 42-aastast naist tema alkoholijoobes elukaaslane. Politsei pidas 42-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

Vargused
24. aprillil teatati, et Narva-Jõesuu linnas Aia tänaval paiknevas asutuses varastati mobiiltelefon iPhone. Kahju on 700 eurot.

24. aprillil teatati, et Lüganuse vallas Püssi linnas varastati mobiiltelefon iPhone. Kahju on 400 eurot.

Juhtum piiril
24. aprillil avastasid Vasknarva kordoni ametnikud Peipsi järvel nõuetekohaselt tähistamata nakkevõrgu. Võrk eemaldati püügilt ning võeti hoiule.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Vargus
24. aprillil sai politsei teate, et Pärnus Köie tänaval siseneti eramusse ja varastati kolm veesoojendajat ja õlimaali reproduktsioon. Kahju on 900 eurot.

Omavoliline sissetung
23. aprillil teatati politseile, et Pärnus Akadeemia tänaval tungis 24-aastane mees 39-aastase naise korterisse omamata selleks naise luba.

Kehaline väärkohtlemine
23. aprillil laekus politseile teade, et Audru vallas Soomra külas lõi seni tuvastamata isik kahel korral 15-aastast poissi põhjustades sellega füüsilist valu.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi