Politseis registreeritud sündmused
26.04.2017


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 67 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas 32 varavastast kuritegu, sealhulgas 15 vargust ning üks sõidukivargus ja omavoliline kasutamine. Kolmes liiklusõnnetuses sai vigastada seitse inimest. Tabati 15 alkoholijoobes juhti. Registreeriti 218 väärtegu. Möödunud nädalal registreeriti neli euro võltsimisega seotud kuritegu. Eestist saadeti välja kaks inimest ning registreeriti kaks viisaeeskirja rikkumist.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
25. aprillil teatati, et Pirital Vabaõhukooli teel asuvas eramus põhjustas 47-aastane mees 37-aastast naist ning tekitas talle vigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

25. aprillil teatati, et Põhja-Tallinnas Kopli tänaval asuva baari juures löödi 51-aastast meest ning tekitati talle tervisekahjustusi.

25. aprillil teatati, et Nõmmel Kaskede puiesteel asuvas korteris lõi 51-aastane mees abikaasat ning tekitas 38-aastasele naisele vigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
25. aprillil teatati, et Haabneeme alevikus Männi teel asuvas eramus lõi 43-aastane mees lähisugulast 62-aastast meest ning tekitas talle vigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeva jooksul Lõuna prefektuuris olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Omavoliline sissetung ja lahkumisnõude täitmata jätmine
25. aprillil teatati politseile, et Jõhvis Narva maanteel tungis tundmatu isik korterisse ja varastas marjade kogumiskühvli ning kolm mobiiltelefoni. Esialgne kahju on 25 eurot.

Juhtumid piiril
25. aprillil saabus Narva-1 piiripunkti riigist väljuvale suunale 1990. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kes viibis Schengeni territooriumil ebaseaduslikult kaks kalendripäeva, neist ühe päeva Eesti Vabariigis. Isikule määrati rahatrahv ja ta suunati Vene Föderatsiooni.

25. aprillil saabus Narva raudtee piiripunkti riigist väljuvale suunale 1963. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik. Isiku kontrollimisel selgus, et ta on Schengeni territooriumil

LÄÄNE PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeva jooksul Lääne prefektuuris olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi