Politseis registreeritud sündmused
27.04.2017


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 86 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas 45 varavastast kuritegu, sealhulgas röövimine, 33 vargust ning üks sõidukivargus ja omavoliline kasutamine. liiklusõnnetuses sai vigastada inimest. Tabati viis alkoholijoobes juhti. Registreeriti 197 väärtegu. Piiril väljastati üks sisenemiskeeld ning Eestist saadeti välja kaks inimest. Viisaeeskirja rikkumisi registreeriti neli.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
26. aprillil teatati, et päev varem lõi Põhja-Tallinnas Aru tänaval asuvas korteris 41-aastane mees 29-aastast meest ning tekitas talle tervisekahjustusi.

26. aprillil teatati, et Kesklinnas Lennuki tänaval põhjustas 30-aastane naine 40-aastasele mehele tervisekahjustusi.

26. aprillil teatati, et Mustamäel Sõpruse puiesteel asuvas korteris lõi 47-aastane mees endist elukaaslast, 34-aastast naist ning tekitas talle tervisekahjustusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Vargused
26. aprillil teatati, et Mustamäel Akadeemia teel asuvast kontorist varastati kaks HP sülearvutit ja modem. Esialgne kahju on 1440 eurot.

26. aprillil teatati, et Tallinna Lennujaamas varastati sülearvuti HP väärtusega 1200 eurot. Politseinikud pidasid teos kahtlustatavana kinni 31-aastase mehe.

Harjumaa

Vargused
26. aprillil teatati, et Haabneemes Hundi teel asuvast ehitusobjektilt varastati elektritarvikuid, juhtmeid, kaablit ja vasktraati. Esialgne kahju on 2500 eurot.

26. aprillil teatati, et Maardus Veeru tänaval asuvalt ehitusobjektilt varastati pinnasetihendaja. Esialgne kahju on 250 eurot.


LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargus
26. aprillil teatati politseile, et Tartus Saekoja tänava lukustamata kuurist varastati elektrilisi tööriistu. Kahju on 570 eurot.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Röövimine
26. aprillil teatati, et Narvas Kreenholmi tänaval asuva maja juureas löödi 76-aastast meest. Mehelt rööviti taskust rahakott, milles oli 10 eurot sularaha.

Kehaline väärkohtlemine
26. aprillil teatati, et Narvas Pikse tänaval asuvas majas lõi 57-aastast meest tema 32-aastane poeg.

Vargused
26. aprillil teatati, et Sillamäel Viru puiesteel asuvas kaupluses varastati mobiiltelefon iPhone. Kahju on 600 eurot.

26. aprillil teatati, et Narvas Haigla tänaval asuvas terviseasutuses varastati rahakott, milles oli 350 eurot, 12 000 Vene rubla ja 400 Valgevene rubla sularaha.

26. aprillil teatati, et Narvas 26. juuli tänaval asuvast spordikeskuse riietusruumist varastati mobiiltelefon Samsung. Kahju on 298 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Kehaline väärkohtlemine
25. aprillil teatati politseile, et Türil tungis 29-aastane mees endise elukaaslase korterisse ja ründas teda. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine
26. aprillil teatati politseile, et Pärnus A.H.Tammsaare tänava kontoris ründas 32-aastane naine konflikti käigus 36-aastast naist ja põhjustas sellega viimasele füüsilist valu ja tervisekahjustuse.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi