Politseis registreeritud sündmused
28.04.2017


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 83 avaldust ja teadet kuritegudest. Registreeriti 27 varavastast kuritegu, sealhulgas 21 vargust. Kahes liiklusõnnetuses sai viga kaks inimest. Tabati üheksa alkoholijoobes juhti. Registreeriti 255 väärtegu.Registreeriti üks salakaubavedamise juhtum ja Eestist saadeti välja üks inimene. Registreeriti üks piirirežiimi ja dokumendikohustuse rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
27. aprillil teatati, et Vesse tänava hoovis löödi 58-aastast meest.

27. aprillil teatati, et Toompuiesteel löödi 58-aastast meest. Politseinikud pidasid 39-aastase mehe kinni.

27. aprillil teatati, et Sõle tänava korteris toimus peretüli, mille käigus said vigastusi 28-aastane mees ja 23-aastane naine.

27. aprillil teatati, et Kolde puiesteel asuvas korteris lõi 37-aastane alkoholi tarvitanud mees oma elukaaslast, 29-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Vargused
27. aprillil teatati, et Nõmmel Prii tänaval murti sisse eramusse, kahju on selgitamisel.

27. aprillil teatati, et Männiku tee korterist varastati mobiiltelefon, ehted ja muusikakõlar. Esialgne kahju on 2000 eurot.

Harjumaa

Vargus
27. aprillil teatati, et Keila vallas Ohtu külas asuvast hoonest varastati tööriistu. Esialgne kahju on 6320 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR

Võrumaa

Ähvardamine
26. aprilli õhtul kella 22 paiku sai politsei väljakutse Võrus Kivi tänava korterisse, kus ühise alkoholi tarvitamise ajal ähvardas joobes 25-aastane mees noaga 26-aastast elukaaslast. Keegi vahejuhtumis kannatada ei saanud. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni. Juhtunu asjaolusid selgitab politsei.

Juhtumid piiril:
27. aprillil kontrollisid Lõuna prefektuuri piiri- ja migratsioonijärelevalvetalituse ametnikud Põlva maakonnas Vastse-Kuuste vallas Karilatsi külas Venemaa registreerimismärkidega sõidukeid. Kontrolliks peatatud Škoda pagasiruumist avastasid ametnikud kaks must kilesse pakendatud kasti. Üheskoos tolliametnikega selgitati välja, et Škoda pagasiruumis oli kastide sisse peidetud 18 960 Venemaa maksumärkidega ja 1000 Valgevene maksumärkidega sigaretti. Juhtumiga tegeleb edasi Maksu- ja Tolliamet.

28. aprillil esimestel tundidel tõkestati Luhamaa maanteepiiripunktis Eestisse sisenemine 45-aastasel Venemaa Föderatsiooni kodanikul, kelle põhjendused reisi eesmärgi ja Eestis viibimise kohta ei olnud usaldusväärsed, samuti puudusid isikul asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ja tingimusi. Isik saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Ida-Virumaa

Vargus
27. aprillil varastati Kohtla-Järvel Maleva tänaval asuvast lasteaiast sülearvuti Toshiba. Kahju on 330 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Vargus
26. aprillil avastati, et Koonga vallas Lõpe külas varastati garaažist bensiinimootoriga elektrigeneraator, neli padrunvõtit, lõiketangid, kaks vankriratast ja muid esemeid. Ukseluku lõhkumise ja vargusega tekitatud kahju on 703 eurot.

Raplamaa

Vargus
27. aprillil sai politsei teate, et Raplas Tallinna maantee ehitusobjektilt varastati 15 pakki soojustusmaterjali ja üks kott kleepesegu. Kahju on 800 eurot.


Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi