Politseis registreeritud sündmused
12.05.2017


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 86 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas kaks avaliku korra rasket rikkumist, 39 varavastast kuritegu, sealhulgas 24 vargust (üks eluruumidest ja üks sõidukist), registreeriti üks sõidukivargus ja omavoliline kasutamine. Viies inimvigastustega liiklusõnnetuses sai viga seitse inimest. Tabati kaheksa alkoholijoobes ja kaks narkojoobes juhti. Registreeriti 186 väärtegu. Piiril väljastati neli sisenemiskeeldu, Eestist saadeti välja kaks inimest. Registreeriti üks Schengeni viisaeeskirja rikkumine, üks piirirežiimi ja dokumendikohustuse rikkumine ning üks salakaubavedamise juhtum.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Avaliku korra raske rikkumine
11. mail teatati, et Kesklinnas Tatari tänaval asuvas klubis lõi 25-aastane alkoholi tarvitanud mees 36-aastast meest ning tekitas talle vigastusi. Politseinikud pidasid noorema mehe kinni.

Kehalised väärkohtlemised
10. mail teatati, et Lasnamäel Punasel tänaval asuvas eluruumis lõi 61-aastane mees 57-aastast naist ning tekitas talle vigastusi.

10. mail teatati, et Lasnamäel Ümera tänaval löödi 51-aastast meest ning tekitati talle tervisekahjustusi.

10. mail teatati, et Kopli tänaval asuvas kontoris lõi 36-aastane mees 27-aastast meest ning põhjustas talle valu, Politseinikud pidasid vanema mehe kinni.

11. mail teatati, et Lasnamäel Ümera tänaval asuva kortermaja trepikojas löödi 30-aastast meest ning tekitati talle tervisekahjustusi.

11. mail teatati, et Põhja-Tallinnas Kopliranna tänaval asuvas korteris lõi 61-aastane alkoholi tarvitanud mees samaealist naist ning tekitas talle tervisekahjustusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Harjumaa

Vargus
11. mail teatati, et Keilas Ehitajate teelt varastati jalgratas Focus. Esialgne kahju on 600 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Avaliku korra raske rikkumine
11. mail teatati, et Tartus Võru tänava kaupluse juures löödi alkoholijoobes 36-aastast meest. Meedikud viisid kannatanu tervisekontrolliks haiglasse, kust ta peale esmaabi saamist kainenema viidi. Juhtunu üksikasju selgitab politsei.

Juhtumid piiril
11. mail kontrolliti Luhamaa maanteepiiripunktis Eestisse saabumisel Venemaa registreerimismärgiga sõiduautot Mercedes-Benz, mida juhtis 20-aastane Venemaa Föderatsiooni kodanik. Sõidukist avastati peidetuna 20 020 maksumärkideta sigaretti. Sõiduk ja isik anti menetlustoiminguteks üle Maksu- ja Tolliameti ametnikele. Peale menetlustoiminguid tühistasid piirivalvurid mehe passis oleva Läti Vabariigi Schengeni viisa, talle koostati sisenemiskeeld ning ta suunati tagasi Venemaa Föderatsiooni. Mehe sõiduvahend paigutati trahvi tasumiseni tolliplatsile.

11. mail kontrolliti Luhamaa piiripunktis Eestist lahkumisel Valgevene registreerimismärgiga sõiduautot Opel Vectra. Kontrolli käigus avastasid piirivalvurid, et sõiduki tehasetähis on manipuleerimistunnustega. Sõiduvahend paigutati täiendavaks ekspertiisiks piiripunkti arestiaeda. Isik lahkus Venemaa Föderatsiooni.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
11. mail teatati, et Kohtla-Järvel Torujõe tänaval asuvas korteris ründas 69-aastast naist tema lapselaps. Politsei pidas 21-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

Vargus
11. mail teatati, et Narvas Rahu tänavale pargitud autost varastati tööriistu, navigaatoreid ja muid esemeid. Kahju kokku on 587 eurot.

Juhtumid piiril
11. mail saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1997. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kelle ühekordne viisa oli juba ära kasutatud. Piiril väljastati sisenemiskeeld ja isik saadeti tagasi Vene Föderatsiooni.

11. mail saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1997. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kelle dokumentide kontrollimisel selgus, et isikul puudus kehtiv viisa riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeeld ja isik suunati tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Läänemaa

Kehaline väärkohtlemine
11. mail teatati politseile, et Lääne-Nigula vallas lõi 70-aastane talu omanik tüli käigus kõrvaltalus 23-aastast töömeest, kes sai viga.


Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi