Politseis registreeritud sündmused
10.05.2017


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 84 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas kaheksa avaliku korra rasket rikkumist, 30 varavastast kuritegu, sealhulgas 23 vargust (kaks eluruumidest ja kaks sõidukitest), registreeriti kolm sõidukivargust ja omavolilist kasutamist. Kahes liiklusõnnetuses sai vigastada viis inimest. Tabati seitse alkoholijoobes ja kaks narkojoobes juhti. Registreeriti 321 väärtegu. Piiril väljastati kaks sisenemiskeeldu ning Eestist saadeti välja neli inimest.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
9. mail teatati, et Alasi tänava kortermaja ühiskasutatavas ruumis tuldi kallale 54-aastasele naisele.

9. mail teatati, et Erika tänava kortermaja trepikojas lõi naaber meest.

9. mail teatati, et Paekaare tänava korteris toimus peretüli, mille käigus said vigastusi 27-aastane naine ja 31-aastane mees. Tüli nägid pealt alaealised lapsed. Mõlemad osapooled viidi politseijaoskonda.

Vargused
9. mail teatati, et Magasini tänava maja lukustatud trepikojast varastati lapsevanker, kahju on ligi 1000 eurot.

9. mail teatati, et Gonsiori tänaval varastati avaldajalt käekott dokumentide ja sularahaga. Esialgne kahju on 1900 eurot.

9. mail teatati, et Veerenni tänavalt varastati haagis. Kahju on 1000 eurot.

9. mail teatati, et Heina tänava hoovist varastati malmkatet, giljotiin ja treipink. Kahju on 2000 eurot.

9. mail teatati, et Astangu tänava parklast varastati mootorratas. Kahju on 1800 eurot.

9. mail teatati, et J. Poska tänaval murti sisse autosse ja varastati arvutikott ning sularaha. Kahju on 3000 eurot.

9. mail teatati, et Kadaka teel pargitud sõiduautosse murti sisse ja varastati tööriistu. Kahju on selgitamisel.

9. mail teatati, et Marsi tänava ehitusobjekti soojakutest varastati tööriistu. Esialgne kahju on 5000 eurot.

9. mail teatati, et Männiliiva tee tänava spordisaali riietusruumist varastati sülearvuti. Kahju on 1000 eurot.

Harjumaa

Vargus
9. mail teatati, et Keila vallas Kloogaranna külas asuvasse ehitusjärgsesse hoonesse murti sisse ja varastati tööriistu. Kahju on selgitamisel.

LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Avaliku korra raske rikkumine
7. mail tungiti Pajusi vallas Pajusi külas kallale 27-aastasele mehele. Kannatanu pöördus esmaabiks TÜ Kliinikumi. Juhtunu üksikasju selgitab politsei.

Tartumaa

Kehaline väärkohtlemine
9. mai hommikul lõi 24-aastane mees Tartus Kastani tänava korteris tüli käigus 52-aastast ema. Naine meedikute abi ei vajanud. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

Asja omavoliline kasutamine
9. mai hommikul avastati, et Elvas Vaikne tänaval asuva maja eest on ärandatud sõiduauto Ford Sierra. Veidi aega hiljem leiti ärandatud ning lõhutud sõiduauto Nõo vallast Tamsa külast. Politsei viis asjaolude selgitamiseks jaoskonda kolm nooremat meest.

Valgamaa

Vargus
9. mai hommikul teatati, et öö jooksul ärandati Valgas Valli tänava eramu hoovilt lukustamata sõiduauto Volkswagen Golf. Kahju on 400 eurot.

Viljandimaa

Vargus
9. mail teatati, et Karksi-Nuias Tartu maanteel asuvast eramust varastati Samsungi mobiiltelefon, millega tehti omanikule tasulistele teenusnumbritele helistamisega 250 euro suurune arve. Telefon on kannatanule tagastatud.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
9. mail lõi 40-aastane naine Narvas Sepa tänaval 22-aastast ja 30-aastast naist. Politsei pidas 40-aastase naise kahtlustatavana kinni.

Vargus
9. mail teatati politseile, et Narvas Joala tänaval varastati sõiduautolt Mercedes-Benz neli rehvi koos velgedega. Kahju on 430 eurot.

Juhtumid piiril
9. mail avastasid Vasknarva kordoni ametnikud Narva joel Karoli struugal ebaseaduslikult püügile asetatud mõrrataolist püünist, mis eemaldati püügilt. Püünised toimetati Vasknarva kordonisse hoiule.

9. mail teatati Narva kordoni Mustajõe teenistusele, et Balti SEJ soojaveekanali äärest on kaduma läinud mootorpaat. Narva kordoni ametnikud kontrollisid patrullkaatriga kanalit, ent paati ei leitud.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeva jooksul Lääne prefektuuris olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi