Politseis registreeritud sündmused
11.05.2017


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 89 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas kaks avaliku korra rasket rikkumist, 49 varavastast kuritegu, sealhulgas 43 vargust (neli eluruumidest ja viis sõidukitest), registreeriti üks sõidukivargus ja omavoliline kasutamine. Tabati seitse alkoholijoobes ja üks narkojoobes juht. Registreeriti 227 väärtegu. Piiril väljastati üks sisenemiskeeld ning registreeriti üks salakaubavedamise juhtum.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
10. mail teatati, et Lasnamäel Punasel tänaval asuvas eluruumis lõi 61-aastane mees 57-aastast naist ning tekitas talle vigastusi.

10. mail teatati, et Lasnamäel Ümera tänaval löödi 51-aastast meest ning tekitati talle tervisekahjustusi.

10. mail teatati, et Kopli tänaval asuvas kontoris lõi 36-aastane mees 27-aastast meest ning põhjustas talle valu, Politseinikud pidasid vanema mehe kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargus
10. mail teatati, et Tartus Anne tänaval varastati korterist 2000 eurot. Juhtunu asjaolusid selgitab politsei.

Asja omavoliline kasutamine
9. mail avastati, et Elvas Pikal tänaval parkinud sõiduauto Volkswagen Golfi süütelukk on lõhutud, autoga kõnniteele sõidetud ning masin sinna jäetud. Kahju on selgitamisel.

Valgamaa

Vargus
9. mail avastati, et Valgas Jakobi tänavale pargitud sõiduautost Audi on varastatud prillid ning aku. Kahju on selgitamisel.

Juhtum piiril
10. mail kontrolliti Luhamaa maanteepiiripunktis Eestisse saabumisel Eesti registreerimismärgiga sõiduautot Volkswagen Touran, mida juhtis Eesti Vabariigi kodanik, 57-aastane mees. Sõidukist avastati peidetuna 1780 Venemaa Föderatsiooni maksumärkidega sigaretti. Sõiduk ja isikud anti üle Maksu- ja Tolliameti ametnikele.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Avaliku korra raske rikkumine
10. mail lõi 24-aastane mees Sillamäel Tallinna maanteel asuvas tanklas teist meest ja rikkus müügil olevat kaupa. Kahju on 114 eurot. Politsei pidas 24-aastase mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

Kehalised väärkohtlemised
10. mail lõi 42-aastane mees Narvas Rahu tänaval asuvas korteris 61-aastast meest.

10. mail lõi 17-aastane noormees Narvas Uusküla tänaval asuva kortermaja trepikojas 38-aastast meest ja tungis seejärel kallale 34-aastasele naisele. Politsei pidas noormehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

Asja omavoliline kasutamine
10. mail teatati politseile, et Narvas Kreenholmi tänaval varastati sõiduauto Ford Scorpio. Kahju on 500 eurot. Sõiduk leiti hiljem avariilisena Narva – Narva-Jõesuu teel.

Juhtum piiril
10. mail saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1971. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik. Isiku ütlused reisi eesmärgi kohta olid ebaselged ja tal puudusid piisavad vahendid riiki sisenemiseks. Isik suunati tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Raplamaa

Kehaline väärkohtlemine
9. mail teatati, et Kehtna vallas korteris lõi 30-aastane poeg enda 61-aastast isa, kes sai viga.

Vargus
9. mail avastati, et Raikküla vallas Vahakõnnu külas eramu hoovilt on varastatud kaks kasvuhoonet ning punast värvi sõiduauto Renault Express Kombi reg. nr. 878 AJZ. Samuti on sisse murtud eramusse ja varastatud kodutehnikat ja teisi esemeid. Kahju on selgitamisel.

Saaremaa

Avaliku korra rikkumine
7. mail lõi seni tuvastamata mees Kuressaares Kiriku tänaval 37-aastast meest pudeliga.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi