Politseis registreeritud sündmused
19.05.2017


Politsei- ja Piirivalveametis registreeriti möödunud ööpäeva jooksul 87 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende seas oli 3 avaliku korra rasket rikkumist, 42 varavastast kuritegu, sealhulgas 31 vargust (4 eluruumidest, 1 sõidukitest), 1 sõidukivargus ja omavoliline kasutamine. Registreeriti 5 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 6 inimest. Tabati 6 alkoholijoobes ja 3 narkojoobes sõidukijuhti. Väärtegusid registreeriti 217. Registreeriti 3 piirilt väljastatud sisenemiskeeldu, 1 Eestist väljasaadetud isik ja 1 piirirežiimi ja dokumendikohustuse rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Avaliku korra rasked rikkumised
18.mail teatati, et joobes mees lõi  20-aastast turvatöötajat, kes sai viga.  Politsei pidas kahtlustavana kinni 48-aastase mehe.

18.mail teatati, et Raadiku tänaval rünnati 28-aastast naist. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 17-aastase mehe.

Kehalised väärkohtlemised
18. mail teatati, et Toompea vaateplatvormi juures löödi 22-aastast meest.

18.mail teatati, et Tondiraba tänava korteris löödi peretüli käigus 47-aastast meest.

Harjumaa

Avaliku korra raske rikkumine
18.mail teatati, et Maardu linnas rünnati 37-aastast meest, kes sai viga ning kiirabi toimetas ta haiglasse.


LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargus
Ööl vastu 17. maid murti Tartus Kastani tänaval sisse kuuri, kust varastati kaks jalgratast, jahivalgusti, survepesur, suruõhukompressor, veepump ja Lenovo sülearvuti. Vargusega tekitatud kahju on 740 eurot.

Avaliku korra raske rikkumine
17. mai õhtul löödi Tartus Küüni tänava pargis sõnavahetuse käigus 20-aastast meest. Kannatanu pöördus esmaabiks traumapunkti. Juhtunu üksikasju selgitab politsei.

Valgamaa

Vargus
Ööl vastu 18. maid murti Valgas Riia tänava ehitusobjektil sisse seal asunud konteinerisse, kust esmase vaatluse kohaselt varastati nurgasaag. Täpne kahju on selgitamisel.

Juhtum piiril:
18. mai pealelõunal peatasid piirivalvurid Jõgevamaal Aovere-Kallaste-Omedu tee 53. kilomeetril mootorsõiduki Volkswagen Caravelle. Masina ja selle juhi kontrollimisel selgus, et sõidukil puudub liikluskindlustus ning auto roolis olnud mehel ei olnud piirivalvuritele ette näidata ei juhiluba ega isikuttõendavat dokumenti. Juhile määrati rahatrahv.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
18. mail teatati, et Toilas vallas Martsa külas asuvas aiandusühistus lõi 71-aastast naist tema minia, 44-aastane naine.

Vargus
18. mail teatati, et Narvas Hariduse tänaval asuvast korterist varastati mängukonsool Xbox, sülearvuti Lenovo, peegelkaamera Canon, tahvelarvuti ja muid esemeid. Kahju kokku on 1720 eurot.
                               
Juhtum piiril
18. mail saabusid Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1984. aastal, 1988. aastal ja 2009. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanikud, kelle dokumentide kontrollimisel selgus, et isikud olid oma viisa lubatud piires Schengeni territooriumil juba viibinud. Piiril väljastati sisenemiskeelud ning isikud saadeti tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Raplamaa

Asja rikkumine ja hävitamine
18. mail avastati, et Märjamaa vallas asuvasse kinnistu viljahoidlasse on sisse tungitud. Lõhuti viljakotte, millega tekitati esialgsel hinnangul varalist kahju 4600 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi