Politseis registreeritud sündmused
06.06.2017


Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei-ja Piirivalveametis 67 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 35 varavastast kuritegu, sealhulgas 1 röövimine, 25 vargust ning 1 sõidukivargus või omavoliline kasutamine. Registreeriti 3 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 4 inimest. Tabati 21 alkoholijoobes ja 3 narkojoobes sõidukijuhti. Väärtegusid registreeriti 346. Piirilt väljastati 2 sisenemiskeeldu, Eestist saadeti välja üks isik. Esitati 2 varjupaigataotlust.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Ähvardamine
5. juunil teatati, et Põhja-Tallinnas Tuulemaa tänaval asuva kortermaja trepikojas ähvardati 64-aastast meest.

Kehalised väärkohtlemised
5. juunil teatati, et Põhja-Tallinnas Maisi tänaval lõi 54-aastane mees 43-aastast naist ning põhjustas talle valu.

5. juunil teatati, et Kristiines Spordi tänaval asuvas korteris põhjustas 40-aastane mees 39-aastasele naisele vigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Vargus
5. juunil teatati, et Kesklinnas Komandandi teel varastati seljakott, milles olid nutitelefon, nägemisprillid, kõrvaklapid ja teised asjad. Esialgne kahju on 1250 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargused
5. juunil varastati Tartus Turu tänava kaubanduskeskuses 27-aastase naise jope koos mobiiltelefoniga. Kahju on 220 eurot.

5. juunil teatati, et Tartus Tehase tänava aiaga piiratud hoovis seisnud sõiduautost BMW varastati rool, tagumine iste ja originaalmakk. Kahju on selgitamisel.

Viljandimaa

Kehaline väärkohtlemine
4. juuni õhtul lõi 37-aastane mees Karksi-Nuias Pärnu maanteel asuvas korteris tüli käigus 45-aastast meest. Keegi vahejuhtumis viga ei saanud. Juhtunu üksikasju selgitab politsei.

Juhtumid piiril
5. juunil kella 19.35 ajal Venemaalt Luhamaa piiripunkti saabunud Läti registreerimismärkidega sõidukist Jeep Grand Cherokee avastasid tolliametnikud peidetuna 27 120 Valgevene maksumärkidega sigaretti. Sõidukit juhtinud 33-aastasele Läti Vabariigi kodanikule määrasid tolliametnikud rahatrahvi.

5. juuni hommikul veidi enne kella 10 kontrollisid piirivalvurid Alatskivil sõiduautot Ford Focus. Kontrollimisel avastasid piirivalvurid, et masinal puudus tehniline ülevaatus, lisaks olid sõiduvahendil all naastrehvid. Auto roolis olnud 22-aastsele mehele määrati rahatrahv ning ta suunati lähimasse tehnoülevaatuspuntki.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Röövimine
5. juunil teatati, et Kohtla-Järvel Maleva tänaval asuvas korteris ründas 39-aastast naist tema tuttav meesterahvas. Mees röövis sularaha 190 eurot.

Kehalised väärkohtlemised
5. juunil teatati, et Sillamäel V. Majakovski tänaval asuvas korteris lõi 25-aastast naist tema tuttav meesterahvas.

5. juunil teatati, et Narvas Tallinna maanteel asuvas korteris lõi 21-aastast naist tema 23-aastane abikaasa.

Vargused
5. juunil teatati, et Kohtla-Järvel Järveküla teel asuvast korterist varastati gaasiboiler, segistid ja muid esemeid. Kahju on 795 eurot.

5. juunil teatati, et Mäetaguse alevikus Kooli tänaval asuvast majast varastati elektritrell Metabo, perforaator ja muid esemeid. Kahju on 445 eurot.

5. juunil teatati, et Kohtla-Järvel Ringi tänaval asuvast garaažiboksist varastati paadimootor Yamaha ja vaskkaablit. Kahju kokku on 3015 eurot.

5. juunil teatati, et Kauksi külas asuvalt telkimisalalt varastati pingid ja laud. Vargusega tekitatud kahju on 1500 eurot. Lõhuti grill ja piirdeaed.

5. juunil teatati, et Kohtla-Järvel Keskalleel asuva kortermaja trepikojast varastati kaks jalgratast. Kahju on 300 eurot.

5. juunil teatati, et Kohtla-Järvel Olevi tänaval asuvast korterist varastati tööriistu. Kahju on 271 eurot.

5. juunil teatati, et Narvas Tallinna maanteel asuvast kauplusest varastati viis parfüümi. Kahju on 437 eurot.
                              
Juhtum piiril
5. juunil saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1979. aastal sündinud Ukraina kodanik, kellel puudusid asjakohased dokumendid, mis õigustaksid riiki sisenemist. Piiril väljastati sisenemiskeeld ja isik suunati tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Vargused
3. juunil varastati Audru alevikus toimunud üritusel 24-aastase mehe taskust mobiiltelefon Apple IPhone 6S väärtusega 659 eurot ning isiklikud dokumendid.

5. juunil teatati politseile, et Audru vallas on eramust varastatud kuldehteid: kolm sõrmust ja käekett. Vargusega tekitati varalist kahju umbes 6600 eurot.


Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi