Politseis registreeritud sündmused
09.06.2017


Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei-ja Piirivalveametis 89 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 41 varavastast kuritegu, sealhulgas 28 vargust. Registreeriti 5 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 5 inimest. Tabati 16 alkoholijoobes sõidukijuhti. Väärtegusid registreeriti 190. Piirilt väljastati 6 sisenemiskeeldu. Eestist saadeti välja 2 isikut. Registreeriti üks ebaseaduslik riigipiiri ületus.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
8. juunil teatati, et Lasnamäel Lõõtsa tänaval lõi tuttav mees 28-aastast naist ning tekitas talle tervisekahjustusi.

8. juunil teatati, et Lasnamäel Raadiku tänaval asuvas korteris lõi 63-aastane mees samaealist naist ning tekitas talle tervisekahjustusi.

Vargus
8. juunil teatati, et Kesklinnas Lastekodu tänaval varastati rahakott. Esialgne kahju on 967 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa
 
Vargus
7. juunil teatati politseile, et viimase pooleteise nädala jooksul on sisse murtud Luunja vallas Kavastus asuvasse majja, kust varastati mitmeid tööriistu, murutraktor, jalgratas ning muid esemeid. Kahju on selgitamisel. 
 
Juhtumid piiril
8. juuni varahommikul tõkestati Luhamaa piiripunktis Eestisse sisenemine 27-aastasel Tadžikistani Vabariigi kodanikul, kelle asjade hulgast leiti kaks võltsitud Tadžikistani juhiluba. Isikule väljastatud Leedu Schengeni viisa tühistati.

8. juuni keskpäeval saabus Koidula piiripunkti riiki sisenevale sõidusuunale piirikontrolli Vene numbrimärgiga Volvo veok, millel avastati mitmeid tehnilisi vigu ja rikkeid. Ohtlike vigadega raskeveok suunati koos haagisega tagasi Venemaa Föderatsiooni

8. juuni õhtul tõkestati Koidula maanteepiiripunktis riiki sisenemine kahel Venemaa Föderatsiooni kodanikul, 33-aastasel naisel ja 12-aastasel lapsel. Piirivalvurid selgitasid vestluses, et isikutel puuduvad asjakohased dokumendid õigustamaks reisi eesmärki ja tingimusi. Piiril väljastati isikutele sisenemiskeeld ja nad saadeti tagasi Vene Föderatsiooni.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Tööõnnetus
8. juunil teatati, et Kohtla-Järvel Ehitajate tänaval asuva ettevõtte territooriumil kukkus metallraami konstruktsioon kahe töölise jalgadele. Kiirabi toimetas 45-aastase ja 37-aastase mehe esmaabi andmiseks haiglasse. Politsei alustas juhtumi täpsemate asjaolude selgitamiseks kriminaalmenetlust Karistusseadustiku paragrahvi järgi mis käsitleb töötervishoiu- ja tööohutusnõuete eiramist, kui sellega on ettevaatamatusest tekitatud inimesele raske tervisekahjustus või põhjustatud inimese surm.

Vargused
8. juunil teatati, et Jõhvis Narva maanteel asuvas kaupluses varastati mobiiltelefon Samsung. Kahju on 479 eurot.

8. juunil teatati, et Narvas Kangelaste tänaval asuva kortermaja trepikojast varastati jalgrattas Trek ja jalgratta pump. Kahju kokku on 265 eurot.

8. juunil teatati, et Narvas Rahu tänaval asuvast garaažiboksist varastati elektriskuuter Razor ning selle akulaadija. Kahju kokku on 252 eurot.

Omastamised
8. juunil teatati, et Kohtla-Järvel Ahtme maaneel asuvas meelelahutusasutuses omastati mobiiltelefon iPhone. Kahju on 718 eurot.

8. juunil teatati, et Narvas Partisani tänaval omastati mobiiltelefon HTC. Kahju on 210 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine
9. juunil lõi Audru vallas asuvas majas 42-aastane mees oma 26-aastast abikaasat, kes sai viga.


Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi