Politseis registreeritud sündmused
14.06.2017


Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 60 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende seas oli 2 avaliku korra rasket rikkumist ja 18 varavastast kuritegu, sealhulgas 14 vargust (3 eluruumidest ja 1 sõidukitest). Registreeriti 1 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 1 inimene. Tabati 1 alkoholijoobes sõidukijuht. Registreeriti 265 väärtegu. Piirilt väljastati 1 sisenemiskeeld, registreeriti 1 Schengeni viisaeeskirja rikkumine ja 1 piirirežiimi ja dokumendikohustuse rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Avaliku korra raske rikkumine
13. juunil teatati, et Kristiines Paldiski maanteel Lille peatuse juures lõi sõiduautot juhtinud 32-aastane mees 54-aastast bussijuhti ning tekitas mehele vigastusi. Politseinikud vestlevad osapooltega ning selgitavad konflikti põhjuseid.

Ähvardamine
13. juunil teatati, et päev varem ähvardas Lasnamäel Kärberi tänaval asuvas korteris 40-aastane mees 44-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Kehalised väärkohtlemised
13. juunil teatati, et Nõmmel Valdeku tänaval asuvas korteris lõi 29-aastane mees 33-aastast  elukaaslast ja tekitas naisele vigastusi.

13. juunil teatati, et Lasnamäel Tondiraba tänaval asuva tankla lähedal lõi 34-aastane mees 32-aastast meest ning tekitas talle vigastusi. Politseinikud pidasid vanema mehe kinni.

Harjumaa

Avaliku korra raske rikkumine
13. juunil teatati, et Keilas asuva tankla läheduses ähvardas ja lõi 20-aastane mees 20- ja 23-aastast meest. Lisaks tekitas ta terava esemega sõiduautole Volkswagen kahjustusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa
 
Omavoliline sissetung
14. juuni öösel lõhkus joobes mees Ülenurme vallas asuva maja aknad ja ukse ning tungis tuttava majja. Politsei pidas 56-aastase mehe kinni. Meedikud andsid lõhkujale esmaabi ja peale seda viisid korrakaitsjad mehe kainenema.

Vargus
13. juuni öösel varastati Elvas H. Raudsepa tänava kuurist mitu ronimisrakmete komplekti ja kaks GoPro kaameraga varustatud kiivrit. Täpne kahju on veel selgitamisel.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
13. juunil tungis 39-aastane mees Narvas Uusküla tänaval asuvas korteris kallale oma abikaasale, 43-aastasele naisele. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

13. juunil lõi 24-aastane mees Narvas Kreenholmi tänaval asuvas korteris 24-aastast naist. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Vargus
Ööl vastu 13. juunit murti Kohtla-Järvel Tuuslari tänaval sisse sõiduautosse Fiat ja varastati ketaslõikur, tikksaag ning muud vara. Esialgsetel andmetel võib kahju küündida kuni 20 000 euroni.

Juhtumid piiril
13. juunil saabus Narva-1 piiripunkti riigist väljuvale suunale 1989. aastal sündinud Kasahstani Vabariigi kodanik, kelle kontrollimisel selgus, et ta on Schengeni territooriumil seadusliku aluseta viibinud 15 kalendripäeva, neist kõik päevad Eesti Vabariigis. Isikule määrati rahatrahv, kohaldati aastane sissesõidukeeld ja suunati Vene Föderatsiooni.

13. juunil saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1988. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kellel puudus kehtiv viisa. Isikule väljastati sisenemiskeeld ja suunati tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Vargus
13. juunil tungiti sisse Pärnus Mai tänaval asuvasse korterisse ukse lukusüdamiku lõhkumise teel ja varastati kullast ehteid, kosmeetikat ja muid esemeid. Vargusega tekitati varalist kahju 2347 eurot.

Raplamaa

Ähvardamine
11. juunil ähvardas Raikküla vallas 43-aastane mees talle tuttavat 65-aastast naist.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi