Politseis registreeritud sündmused
27.06.2017


Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 92 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 31 varavastast kuritegu, millest üks oli röövimine ja 18 vargust.Tabati 36 alkoholijoobes juht. Registreeriti 222 väärtegu. Piiril väljastati seitse sisenemiskeeldu ja oli üks riigipiiri ebaseaduslik ületamine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
26. juunil teatati, et Nõmmel Rännaku tänaval asuvas korteris lõi 36-aastane mees 24-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

26. juunil teatati, et Lasnamäel Mahtra tänaval asuvas korteris toimus konflikt 39-aastase mehe ja 33-aastase naise vahel, mille käigus sai naine kannatada. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Vargus
26. juunil teatati, et Kesklinnas Vana turu tänaval varastati jope taskust rahakott. Esialgne kahju on 2110 eurot.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
26. juunil teatati, et Kuusalu vallas Kiiu alevikus lõi 52-aastane alkoholi tarvitanud mees 54-aastast abikaasat ning tekitas naisele vigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeva jooksul Lõuna prefektuuris olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Juhtum piiril
26. juunil kell 14.35 avastasid Saatse kordoni piirivalvurid Pihkva järvel ajutise kontrolljoone ebaseadusliku ületuse mootorpaadi poolt suunaga Venemaa Föderatsioonist Eesti Vabariiki ja tagasi. Juhtumist teavitati Venemaa Föderatsiooni piirivalvet, kes pidas mootorpaadi koos kahe isikuga kinni.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus
26. juunil teatati, et Rakveres Lennuki tänaval asuvast korterelamu trepikoja keldrist varastati puidust riiul. Kahju on 265 eurot.

Ida-Virumaa

Röövimine
26. juunil teatati, et Narvas Tiimanni tänaval tungiti kallale 29-aastasele mehele. Mehelt rööviti mobiiltelefon Samsung, välgumihkel Zippo, sularaha ja dokumendid. Kahju on ligi 230 eurot.

Kehalised väärkohtlemised
26. juunil teatati, et Kohtla-Järvel Laial tänaval lõi 31-aastast meest tuttav meesterahvas.

26. juunil teatati, et Vaivara vallas Sõtke külas asuvas aiandusühistus Sputnik lõi 59-aastast naist tema elukaaslane. Politsei pidas 59-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

26. juunil teatati, et Narvas Kreenholmi tänaval asuvas korteris tungis 61-aastasele naisele kallale tema poeg. Samuti lõi mees oma 60-aastast isa. Politsei pidas 38-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

26. juunil teatati, et Narvas 1. Jõe tänaval lõi 53-aastast meest tema naaber.

Juhtum piiril
26. juunil saabus Narva- piiripunkti riiki sisenevale suunale 1961. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kellel puudus kehtiv viisa või elamisluba riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeeld ja isik saadeti tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa
Kehaline väärkohtlemine
26. juunil sai politsei teate, et Järva-Jaani vallas tõukas 37-aastane naine tuttavat 64-aastast naist, mille tagajärjel viimane kukkus ja tundis füüsilist valu. Kannatanule osutati traumapunktis esmaabi.

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine
25. juunil teatati politseile, et Pärnus Tormi tänaval lõi 61-aastane mees tuttavat 40-aastast meest ja põhjustas sellega viimasele füüsilist valu ja tervisekahjustuse.

Vargused
26. juunil sai politsei teate, et Pärnus Suur-Jõe tänaval varastati avatud ligipääsuga territooriumilt lukustamata jalgratas. Kahju on umbes 500 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi