Politseis registreeritud sündmused
30.06.2017


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 76 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli viis avaliku korra rikkumist, 27 varavastast kuritegu, millest üks oli röövimine ja 21 vargust (kolm eluruumidest ja kaks sõidukitest). Neljas liiklusõnnetuses sai vigastada neli inimest. Tabati seitse alkoholijoobes juht. Registreeriti 224 väärtegu.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Avaliku korra rasked rikkumised
29. juunil teatati, et Kesklinnas Pärnu maanteel lõi tundmatu mees 41-aastast meest ning tekitas talle valu.

29. juunil teatati, et Kesklinnas Viru väljaku bussipeatuses lõi tundmatu mees 69-aastast meest ning tekitas talle valu.

29. juunil teatati, et Mustamäel A.H. Tammsaare teel lõi tundmatu mees 31-aastast meest. Kiirabi toimetas kannatanu haiglasse.

Kehalised väärkohtlemised
29. juunil teatati, et Lasnamäel Linnamäe teel asuvas korteris lõi 38-aastane mees 31-aastast naist ning tekitas talle vigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

29. juunil teatati, et Lasnamäel Pae tänaval asuvas korteris lõi 58-aastane naine 63-aastast meest ning tekitas mehele vigastusi.

29. juunil teatati, et Lasnamäel Kivila tänaval asuvas korteris lõi 43-aastane naine 44-aastast meest terava esemega ning põhjustas temale vigastusi. Kiirabi toimetas mehe haiglasse ning politseinikud pidasid naise kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Kehalised väärkohtlemised
29. juuni õhtul sai politsei teate, et Tartus Anne tänava korteris tõukas 36-aastane mees tüli käigus väikelast süles hoidnud 22-aastast elukaaslast. Ema väikelapsega viidi tervisekontrolliks haiglasse, vigastusi neil seal ei tuvastatud. Juhtumi üksikasju selgitab politsei.

29. juuni pealelõunal puhkes Tartus Ringtee tänava tanklas kahe seltskonna vahel sõnavahetus, mille käigus lõi 27-aastane joobes naine teises seltskonnas viibinud 33-aastast meest. Politsei viis agressiivse naise ja temaga koos olnud 31-aastase mehe esmalt kainenema. Vahejuhtumis keegi viga ei saanud.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Röövimine
29. juunil teatati, et Narvas Mõisa tänaval asuva kaupluse juures tungiti kallale 39-aastasele mehele. Mehelt rööviti mobiiltelefon Honor ja võtmekimp. Kahju on ligi 250 eurot.

Kehaline väärkohtlemine
29. juunil teatati, et Narvas Võidu prospektil lõi 22-aastast naist tema endine elukaaslane, 21-aastane mees.

Vargused
29. juunil teatati, et Kohtla-Järvel varastati Tuuslari tänavale pargitud motoroller Taotao. Kahju on 500 eurot.

29. juunil teatati, et Jõhvis Keskväljakul asuvas kaubanduskeskuses varastati jalgratas Classic. Kahju on 359 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Raplamaa
 
Vargus
29. juunil teatati politseile, et Kohila vallas Aespa alevikus  siseneti suvilasse ja varastati kaks Makita akutrelli ja akude laadija. Kahju on 250 eurot.

Saaremaa

Vargus
29. juunil laekus politseile teade, et Kuressaares Vete tänaval tungiti tabaluku eemaldamise teel hoonesse ja varastati erinevaid toiduaineid. Ukseluku lõhkumisega tekitatud kahju on 47 eurot, vargusega tekitatud kahju on selgitamisel.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt. 
Tagasi