Politseis registreeritud sündmused
22.08.2017


Politsei- ja Piirivalveametis registreeriti möödunud nädalavahetusel 141 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli seitse avaliku korra rasket rikkumist, 57 varavastast kuritegu, sealhulgas üks röövimine, 46 vargust (kaheksa eluruumidest ja kaks sõidukitest) ja neli sõidukivargust ning omavolilist kasutamist. 15 inimvigastustega liiklusõnnetuses sai viga 18 inimest. Tabati 64 alkoholijoobes ja üks narkojoobes sõidukijuht. Väärtegusid registreeriti 616. Piiril väljastati 15 sisenemiskeeldu, registreeriti neli Schengeni viisaeeskirja rikkumist, kolm riigipiiri ebaseaduslikku ületamist ja neli piirirežiimi rikkumist. Eestist saadeti välja viis isikut.Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 90 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas kaks avaliku korra rikkumist, 51 varavastast kuritegu, sealhulgas 23 vargust. Neljas liiklusõnnetuses sai vigastada viis inimest. Tabati 21 alkoholijoobes juhti. Registreeriti 292 väärtegu. Piiril väljastati üks sisenemiskeeld.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
21. augustil teatati, et Lasnamäel Kalevipoja põigul asuvas korteris lõi 54-aastane mees 63-aastast naist ning tekitas temale kergemaid vigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

21. augustil teatati, et Kesklinnas Uue Maailma tänaval asuvas korteris lõi 36-aastane mees 34-aastast naist ning tekitas temale valu. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Avaliku korra raske rikkumine
21. augustil teatati, et Lasnamäel Tondiraba tänaval lõi tundmatu mees terava esemega 36-aastast meest ning tekitas temale kergemaid vigastusi.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargus
20. augustil teatati, et Tartus Emajõe tänava maja ümbritsevalt aialt varastati värava avamise automaatika. Kahju on 450 eurot.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus
21. augustil teatati politseile, et Rakveres L. Koidule tänaval on varastatud sõiduauto Lada neli rehvi koos velgedega ning lõhutud pagasiruumi lukustus. Kahju on 425 eurot.

Ida-Virumaa

Vargused
21. augustil teatati, et Tammiku alevikus Tamme tänaval varastati maja hoovist jalgratas Hendricks. Kahju on 509 eurot.

21. augustil lõhuti Narvas Tallinna maanteel parkinud sõiduauto Renault esiklaas ja varastati kott, milles oli sõiduki registreerimistunnistus, kaks paari võtmeid, rahakott koos sularaha, dokumentide ja pangakaartidega. Kahju kokku on 1300 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Läänemaa

Kehaline väärkohtlemine
21. augustil lõi Haapsalus Ranna teel asuvas majutusasutuses 38-aastane mees talle tuttavat 40-aastast naist, kes sai viga.

Omavoliline sissetung
20. augustil sai politsei teate, et Noarootsi vallas Höbringi külas on sisse murtud aita ja sauna, kust varastati õlimaal ja tekk. Vargusega tekitati varalist kahju 50 eurot.

Järvamaa

Avaliku korra raske rikkumine
19. augustil ähvardas Paides Ehitajate tänaval 28-aastane mees 21-aastast meest.

Pärnumaa

Vargus
21. augustil sai politsei teate, et Pärnus Rüütli tänaval on varastatud lukustatud jalgratas Specialized Crosstrail. Vargusega tekitati varalist kahju 701 eurot.

Asja omavoliline kasutamine
21. augustil sai politsei teate, et Pärnus Rohu tänaval võttis 51-aastane mees talle tuttava 41-aastase mehe pükste taskust sõiduauto võtmed. Hiljem leiti 41-aastasele mehele kuuluv sõiduauto Lille tänava juurest kraavist.

Kelmus
21. augustil sai politsei teate, et Pärnus Tammsaare teel asuvas majutusasutuses jätsid kliendid tasumata toa arve ja tarbitud teenuste eest 1240 eurot.

Saaremaa

Ähvardamine
20. augustil ähvardas Kuressaare linnas Pihtla teel asuvas kaupluses 49-aastane mees 25-aastast kaupluses töötavat naist.

 
Tagasi