Politseis registreeritud sündmused
25.08.2017


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 92 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas kaks avaliku korra rikkumist, 53 varavastast kuritegu, sealhulgas 34 vargust ja üks röövimine. Kuues liiklusõnnetuses sai vigastada kuus inimest ja hukkus kaks. Tabati 17 alkoholijoobes juhti. Registreeriti 277 väärtegu. Piiril väljastati kaks sisenemiskeeldu.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
24. augustil teatati, et Lasnamäel Pallasti tänaval asuvas korteris lõi 22-aastane mees 23-aastast naist ning tekitas temale kergemaid vigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

24. augustil teatati, et Pirital Randvere teel lõi tundmatu naisterahvas 24-aastast naist ning tekitas temale valu.

Avaliku korra raske rikkumine
24. augustil teatati, et Põhja-Tallinnas Kopli tänaval toimus konflikt 53-aastase mehe ja 28-aastase naise vahel, kus naine sai kergemaid vigastusi. Politseinikud pidasid mõlemad isikud kinni.

Vargus
24. augustil teatati, et Kesklinnas Pärnu maanteel varastati jalgratas. Esialgne kahju on 1100 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Vargus
23. augusti keskpäeval teatati, et Jõgeval Aia tänava lukustamata trepikojast varastati lukustamata jalgratas Drag. Kahju on 295 eurot.

Tartumaa

Röövimine
24. augusti õhtul kella 22 paiku võeti Tartus Mõisavahe tänaval 20-aastaselt mehelt vägivalda kastutades ära bluetooth kõlar. Kahju on 400 eurot. Kannatanu pöördus tervisekontrolliks TÜ Kliinikumi, kust ta peale esmaabi asjaolude selgitamiseks politseijaoskonda toodi.

Vargused
23. augustil varastati Tartus Ringtee tänaval asuva kaubanduskeskuse seikluspargi alalt ratastel mänguasi. Kahju on 500 eurot.

Valgamaa

Vargus
24. augusti varahommikul avastati, et Valgas Kungla tänaval on öö jooksul sisse murtud eramusse, mille alumiselt korruselt varastati pakk kohvi, pudel veini ning umbes 50 eurot sularaha.  Kahju on selgitamisel.

Juhtum piiril
24. augustil õhtul tõkestati Koidula piiripunktis Eestisse sisenemine kahel keskealisel Venemaa Föderatsiooni kodanikul, kelle põhjendused reisi eesmärgi ja Eestis viibimise kohta ei olnud usaldusväärsed. Isikud lahkusid tagasi Venemaa Föderatsiooni.

IDA PREFEKTUUR

Ida- ja Lääne-Virumaal olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Vargused

24. augustil varastas 23-aastane mees Pärnus Sääse tänaval asuvast restoranist kaasas kantava kassa, milles oli 250 eurot. Ettekandja pidas mehe kinni ja andis üle politseile.

 
Tagasi