Politseis registreeritud sündmused
30.08.2017


Politsei- ja Piirivalveametis registreeriti möödunud ööpäeval 88 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli NELI avaliku korra rasket rikkumist, 51 varavastast kuritegu, sealhulgas 34 vargust ning kolm sõidukivargust ja omavolilist kasutamist. Neljas inimvigastustega liiklusõnnetuses sai viga neli inimest. Tabati 13 alkoholijoobes sõidukijuhti. Väärtegusid registreeriti 210. Piiril väljastati kaks sisenemiskeeldu.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
29. augustil teatati, et Põhja-Tallinnas Tehnika tänaval asuvas korteris lõi 30-aastane mees 21-aastast naist.

LÕUNA PREFEKTUUR

Põlvamaa

Vargus
29. augustil teatati, et Põlvas Aasa tänava kortermaja eest varastati Peugeot motoroller. Kahju on selgitamisel.

Tartumaa

Vargus
28. augustil teatati, et Tartus Vaksali tänava lukustatud garaažist varastati Aprilia mootorratas. Kahju on 3500 eurot.

28. augusti õhtul varastati Tartus Turu tänava kaupluses 19-aastaselt naiselt rahakott koos dokumentide ja sularahaga. Kahju on 396 eurot.

Valgamaa

Avaliku korra raske rikkumine
29. augustil löödi Valgas J. Kuperjanovi tänaval 22-aastast meest. Politsei pidas kuriteos kahtlustatavana kinni 31-aastase mehe.

Vargus
29. augusti öösel teatas 33-aastane mees korrakaitsjatele, et tema Valga linnas J. Kuperjanovi tänaval seisnud lukustamata sõiduautost Volkswagen varastati kaks mobiiltelefoni, autovõtmed, kaks parfüümi ja dokumenditasku. Masina omanik tabas sealtsamast ära jooksmast ühe nooruki, kelle ta sündmuskohale kutsutud korrakaitsjatele üle andis. Nooruki läbiotsimisel leiti tema juurest osa kannatanu sõidukist varastatud esemetest, mis omanikule tagastati. Politsei viis 16-aastase noormehe tema elupaika ning noormehe tegu selgitades anti ta üle lähedastele.

Võrumaa

Vargus
28. augustil teatati politseile, et Urvaste vallas Uue-Antsla külas asuva talu õuelt on varastatud mitu veoki akut. Kahju on 700 eurot.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
29. augustil teatati, et Narvas A. Puškini tänaval lõi 39-aastast meest tema tuttav, 31-aastane mees.

Vargused
29. augustil teatati, et Narvas Pähklimäe tänaval asuvast korterist varastati sülearvuti, ehted, tahvelarvuti ja neli mobiiltelefoni. Kahju on 1000 eurot.

29. augustil teatati, et Narvas Võidu prospektile pargitud sõiduautost varastati kaks paari rulluiske ja muid esemeid. Kahju on 350 eurot.

Juhtumid piiril
29. augustil saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1996. aastal sündinud India Vabariigi kodanik, kes esitas kontrollimiseks oma pereliikme, Küprose Vabariigi kodaniku elamisloakaardi. Tuvastati, et elamisloakaart oli võltsitud. Isikule määrati rahatrahv, piiril väljastati sisenemiskeeld ja isik suunati tagasi Vene Föderatsiooni.

29. augustil saabus Narva-1 piiripunkti 1973. aastal sündinud Moldova Vabariigi kodanik, kes andis ebaselgeid ütlusi oma reisi eesmärkide kohta. Isikul puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeeld ning isik saadeti tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa
 
Vargus
29. augustil teatati politseile, et Imavere vallas asuvast söögikohast on varastatud telefon IPhone 6S koos kaante vahel oleva raha ja dokumentidega. Vargusega tekitati varalist kahju 800 eurot.

 
Tagasi