Politseis registreeritud sündmused
31.08.2017


Politsei- ja Piirivalveametis registreeriti möödunud ööpäeval 83 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli üks avaliku korra raske rikkumine, 42 varavastast kuritegu, sealhulgas 35 vargust(kolm eluruumidest ja üks sõidukist) ning üks sõidukivargus ja omavoliline kasutamine. Kolmes inimvigastustega liiklusõnnetuses hukkus üks ja sai viga kolm inimest. Tabati kaheksa alkoholijoobes sõidukijuhti. Väärtegusid registreeriti 230. Piiril väljastati kaks sisenemiskeeldu ja registreeriti üks Schengeni viisaeeskirja rikkumine. Eestist saadeti välja kaks inimest.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
30. augustil teatati, et Lasnamäel Kivila tänaval asuvas korteris lõi 29-aastane mees 28-aastast naist ning tekitas temale vigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

30. augustil teatati, et Kristiines Tihase tänaval asuvas majas lõi 52-aastane mees 54-aastast naist ning tekitas temale vigastusi. Kiirabi toimetas naise haiglasse ja politseinikud pidasid mehe kinni.

Harjumaa

Kehalised väärkohtlemised
30. augustil teatati, et Rae vallas Jüri alevikus lõi 48-aastane mees 67-aastast naist ning tekitas temale valu. Politseinikud pidasid mehe kinni.

30. augustil teatati, et Kose vallas Ardu alevikus lõi 39-aastane mees 30-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Kehaline väärkohtlemine
27. augusti öösel löödi Haaslava vallas Roiu alevikus ühise koosviibimise ja alkoholi tarvitamise käigus 27-aastast meest. Kannatanu pöördus järgmisel päeval tervisekontrolliks TÜ Kliinikumi. Juhtunu üksikasju selgitab politsei.

Asja rikkumine ja hävitamine
28. augusti sai häirekeskus teate, et Tartus Tasuja tänava eramaja alumise korruse korteris põlesid riideesemed ning diivan. Päästjate saabudes oli tuli korteris juba kustutatud ning edasist ohtu ei olnud. Inimesed tulekahjus viga ei saanud. Küll aga tuvastasid korrakaitsjad sündmuskohal, et sama korteri aken oli lõhutud, mistõttu selgitab politsei juhtunu täpsemaid üksikasju edasises menetluses.

Varguskatse
28. augustil teatati politseile, et päeva jooksul lõhuti Tartus Turu tänava maja ees seisnud sõiduauto ukselukk. Masinasse pääseda ei õnnestunud ning muud kahju lõhkumisega ei tekitatud.

Juhtum piiril
30. augustil kella 16 ajal peeti Luhamaa piiripunktis Eestist lahkumisel kinni 37-aastane Valgevene Vabariigi kodanik, kes oli viibinud Schengeni viisaruumis kolm päeva seadusliku aluseta, neist ühe päeva Eesti Vabariigis. Õigusrikkujat karistati rahatrahviga, talle kehtestati kolmeks kuuks sissesõidukeeld ja lubati riigist lahkuda.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Tööõnnetus
30. augustil kukkusid kaks meest vanuses 31 ja 32 eluaastat Narvas A. Daumani tänaval tööülesannete täitmise ajal alla metallkonstruktsioonilt. Mõlemad mehed toimetati haiglasse. Juhtunu kohta alustati kriminaalmenetlus Karistusseadustiku § 198 alusel (Töötervishoiu- ja tööohutusnõuete eiramine ettevaatamatusest, kui sellega on tekitatud inimesele raske tervisekahjustus).

Vargus
30. augustil teatati, et Kiviõlis Niidu tänaval murti sisse garaaži ja varastati kolm mootorsaagi, kaks ketaslõikurit, elektritrell, akutrell ning muud vara. Kahju on 3570 eurot.

Juhtum piiril
30. augustil saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1997. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kellel puudusid asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ja tingimusi. Isikule väljastati sisenemiskeeld ja ta suunati tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Kehaline väärkohtlemine
28. augustil lõi Türi linnas Allika tänaval asuvas eramus 45-aastane meest enda 43-aastast elukaaslast, kes sai viga.

Pärnumaa

Raske tervisekahjustuse tekitamine
25. augustil tõukas Pärnus Riia maanteel asuvas korteris 31-aastane mees enda 29-aastast elukaaslast, kes sai viga.

Avaliku korra raske rikkumine
27. augustil lõi Pärnus Vana-Rääma tänaval asuvas kohvikus seni tuvastamata mees 27-aastast meest, kes sai viga.

Vargus
31. augustil varastas 26-aastane mees Pärnus Laial tänaval asuvast kauplusest 14 euro väärtuses alkohoolseid jooke. Mees peeti varguses kahtlustatavana kinni.

 
Tagasi