Politseis registreeritud sündmused
07.09.2017


Politsei- ja Piirivalveametis registreeriti möödunud ööpäeval 62 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 36 varavastast kuritegu, sealhulgas 28 vargust (üks eluruumist ja kuus sõidukitest). Neljas inimvigastustega liiklusõnnetuses sai viga kuus inimest. Tabati kaks alkoholijoobes ja kolm narkojoobes sõidukijuhti. Väärtegusid registreeriti 189. Eestist saadeti välja kolm isikut ning väljastati neli sisenemiskeeldu.

PÕHJA PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeva jooksul Põhja prefektuuris teateid olulistest kuritegudest ei registreeritud.

Juhtumid piiril
6. septembril saabusid kaks Ukraina kodanikku Kiievist Tallinna Lennujaama. Leedu Vabariik on meestele varasemalt väljastanud Schengeni alale sisenemise- ja viibimise keelu ning nad viibivad Tallinna Lennujaama mitte-Schengeni alal kuni tagasilennuni.

6. septembril saabus Tallinna Lennujaama Kiievist Ukraina kodanik, kellel puudus reisi eesmärki ja tingimusi õigustavad dokumendid. Naisele väljastati sisenemiskeeld ning ta viibib Tallinna Lennujaama mitte-Schengeni alal kuni tagasilennuni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargus
6. augusti öösel varastati Tartus Laia tänava meelelahutusasutusest musta värvi käekott, milles oli Apple sülearvuti, laadija ja omaniku isiklikud asjad ning dokumendid. Vargusega tekitatud kahju on 867 eurot.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus
7. septembril teatati, et Sõmeru alevikus Põllu tänaval asuvast ettevõttest varastati sularaha. Kahju on 310 eurot.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
6. septembril teatati, et Jõhvis Narva maanteel asuvas korteris lõi 67-aastast naist tema 61-aastane elukaaslane. Mees toimetati kainenema.

Vargus
6. septembril teatati, et Kohtla-Järvel Järveküla teel asuvast meelelahutusasutusest varastati kolm tooli. Kahju on 225 eurot.

Juhtum piiril
6. septembril saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale Moldova Vabariigi kodanik, kes andis ebaselgeid ütlusi oma reisi eesmärkide kohta. Isikul puudusid asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi tingimusi. Lisaks esitas isik kontrollimiseks ka võltsitud Moldova Vabariigi juhiloa. Võltsitud dokument võeti hoiule, piiril väljastati sisenemiskeeld ja isik suunati tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Läänemaa

Kehaline väärkohtlemine
6. septembril sai politsei teate, et Linnamäe külas asuva toidukaupluse juures tungis 28-aastane mees kallale 58-aastasele naisele, tekitades talle sellega valu.

 
Tagasi