Politsei- ja Piirivalveamet pikendab oktoobrist Tammsaare ning Pinna teenindussaalide lahtiolekuaegu
27.09.2017


Oktoobrist on PPA Põhja prefektuuri Pinna ja Tammsaare teenindussaal dokumenditaotlejatele kahel nädalapäeval avatud tund aega kauem.

Pinna teenindus on esmaspäeviti avatud ajavahemikul 9-18 ning ülejäänud tööpäevadel tavapärastel kellaaegadel 9-17. Tammsaare teeninduses pikendatakse lahtiolekuaega kolmapäeval, mil teenindus on avatud 9-18. Teistel tööpäevadel teenindatakse kliente jätkuvalt ajavahemikul 9-17.

Lääne-Harju politseijaoskonna juhi Veiko Randlaine sõnul otsustati klientide paindlikumaks teenindamiseks kahel nädalapäeval pikendada teenindussaalide lahtiolekuaegasid. „Lahtiolekuaegade pikendamisega loodame lihtsustada eelkõige nende inimeste teenindussaalide külastust, kes tulevad vahetama passi või ID-kaarti ning kel töö ei võimalda seda teha tööpäeva keskel,“ selgitas Randlaine.

Isikut tõendava dokumendi taotlusprotsessi kiirendamiseks käivitus juunis e-taotluskeskkond, mis võimaldab taotleda Eesti kodanikel ID-kaarti elektroonselt. Nii peab inimene teenindussaali kohale tulema vaid ID-kaardi kättesaamiseks, milleks soovitame teenindusaeg broneerida PPA veebilehel https://broneering.politsei.ee/

Marie Aava
PPA pressiesindaja
5309 3111

 
Tagasi