Politseis registreeritud sündmused
27.09.2017


Politsei- ja Piirivalveametis registreeriti möödunud ööpäeval 82 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli üks avaliku korra raske rikkumine, 35 varavastast kuritegu, sealhulgas 28 vargust ja üks sõidukivargus ning omavoliline kasutamine. Seitsmes inimvigastustega liiklusõnnetuses sai viga seitse inimest. Tabati kümme alkoholijoobes ja üks narkojoobes sõidukijuht. Väärtegusid registreeriti 224. Piiril väljastati kaks sisenemiskeeldu, registreeriti kaks riigipiiri ebaseaduslikku ületamist ja üks Schengeni viisaeeskirja rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Avaliku korra raske rikkumine
26. septembril tegi 33-aastane mees pommiähvarduse kahele hoonele. Politseinikud pidasid purjus mehe kinni tema enda kodust ning toimetasid ta arestimajja.

Vargus
26. septembril varastati Nõmmel Lõuna tänaval asuvast soojakust elektritööriistu. Esialgne kahju 2820 eurot.

Harjumaa

Kehalised väärkohtlemised
26. septembril teatati, et Vasalemma vallas Ämari alevikus lõi 31-aastane mees 27-aastast naist ning tekitas temale kergemaid vigastusi.

26. septembril teatati, et Kuusalu vallas Kolga alevikus lõi 22-aastane mees 39-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Juhtum piiril
26. septembril saabus Moskvast Tallinna Lennujaama Venemaa Föderatsiooni kodanik, kellel puudusid reisi eesmärki ja tingimusi õigustavad dokumendid. Mehele koostati sisenemiskeeld ning ta viibib Tallinna Lennujaama mitte-Schengeni alal kuni tagasilennuni.           

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Kehalised väärkohtlemised
26. septembri õhtul teatati politseile, et Tartu vallas Tammistu küla korteris puhkes 34-aastase mehe ja 53-aastase naise vahel tüli, mille käigus lõi mees terava esemega naist. Meedikud viisid kannatanu esmaabiks haiglasse. Juhtunu üksikasju selgitab politsei edasises menetluses.

26. septembril löödi Tartu vallas Tila külas asuvas hoones 29-aastast meest. Kannatanu meedikute abi ei vajanud.

Vargus
26. septembril teatati, et Ülenurme aleviku ehitusjärgus kergliiklusteelt on varastatud neli välivalgustimasti. Kahju on umbes 600 eurot.

Valgamaa

Vargus
26. septembril teatati, et Valgas J. Kuperjanovi tänava  korterist on varastatu kuldsõrmus. Kahju on 258 eurot.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
26. septembril löödi Narvas Mõisa tänaval asuvas kortermaja trepikojas naabritevahelise tüli käigus 39-aastast meest.

Vargus
Ajavahemikul 24. september kuni 26. september varastati Jõhvis Kaare tänaval asuvast garaažiboksist mootorratta varuosad, õlikanistrid, tööriistad ja diiselkütust. Esialgne kahju on 5000 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Läänemaa

Vargus
26. septembril teatati politseile, et Haapsalus Jaani tänaval asuvasse söögiasutusse on ukseklaasi lõhkumise teel sisse murtud. Varastati kassaaparaat koos kassas olnud sularahaga. Esialgsetel andmetel on vargusega tekitatud varalist kahju 3000 eurot.

Kehaline väärkohtlemine
26. septembril teatati politseile, et Ridala vallas Sinalepa külas lõi seni tuvastamata isik 24-aastast meest, kes sai viga.

 
Tagasi