Politseis registreeritud sündmused
09.11.2017


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 61 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 26 varavastast kuritegu, sealhulgas 13 vargust (üks eluruumist ja üks sõidukist) ja üks sõidukivargus ja omavoliline kasutamine. Neljas liiklusõnnetuses sai vigastada neli inimest. Tabati viis alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 172 väärtegu. Piirilt väljastati üks sisenemiskeeld.

PÕHJA PREFEKTUUR

Harjumaa

Vargus
8. novembril teatati, et Viimsi vallas Laikülas asuvast majast varastati tehnikat. Kahju on selgitamisel.

LÕUNA PREFEKTUUR

Põlvamaa

Süütamine
8. novembri öösel süütas 50-aastane alkoholi tarvitanud mees Vastse-Kuuste vallas eramus magamistoa ukse ja pani sellega ohtu abikaasa elu ja tervise. Naisel õnnestus tulekolded veega kustutada. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

Valgamaa

Vargus
Ööl vastu 8. novembrit murti Valgas Raudtee tänaval sisse garaaži ja varastati uus nõudepesumasin, väikeses koguses alkoholi ja sigarette. Kahju on umbes 540 eurot.

Juhtumid piiril
8. novembril kontrollisid Lõuna prefektuuri ja Läti Valmiera migratsiooniametnikud Lätis Valka linnast väljuval maanteel liikuvate inimeste ja nende sõidukite dokumente tuvastamaks riigis ebaseaduslikult viibivaid inimesi. Kontrolli käigus avastati üks ülevaatuseta sõiduk, teisi rikkumisi ei esinenud.

8. novembril kontrollisid piirivalvurid Luhamaa piiripunktis sõiduautot Audi, mida juhtis Venemaa Föderatsiooni kodanik. Autost avastati antiradar, mille omamine ja kasutamine Eestis on keelatud. Juhile selgitati Eestis kehtivat nõuet ning hoiatati, et järgmisel korral seade konfiskeeritakse. Sel korral piirduti vestlusega ning mehel lubati lahkuda Venemaale.


IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Omastamine
8. novembril teatati, et Narvas Kreenholmi tänaval asuvas haridusasutuses omastati mobiiltelefon Samsung. Kahju on 220 eurot.

Juhtum piiril
7. novembril saabus Narva raudteepiiripunkti riiki sisenevale suunale 1978. aastal sündinud Ukraina kodanik. Isikul puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks ning ta andis ebaselgeid ütlusi oma reisi eesmärkide kohta. Piiril väljastati sisenemiskeeld.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa
 
Tähtsa isikliku dokumendi kuritarvitamine
8. novembril esitas Järvamaal Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maanteel 20-aastane mees võõra mehe juhiloa.
 
Pärnumaa
 
Kehaline väärkohtlemine
8. novembril teatati politseile, et Audru vallas Kihlepa külas asuva korterelamu juures lõi 26-aastane mees 20-aastast meest.
 
Saaremaa
 
Kehaline väärkohtlemine
4. novembril lõi Saaremaa vallas asuvas hoovis 53-aastane mees 63-aastast meest. Kiirabi toimetas kannatanu haiglasse.
 
Ähvardamine
5. novembril ähvardas Saaremaa vallas asuvas hoovis 53-aastane mees enda naabreid tervisekahjustuse tekitamisega.

 
Tagasi