Politseis registreeritud sündmused
21.11.2017


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 79 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli üks avaliku korra raske rikkumine, 37 varavastast kuritegu, sealhulgas 25 vargust (eluruumidest kolm, sõidukitest üks). Ühes liiklusõnnetuses sai vigastada üks inimene. Tabati 17 alkoholijoobes sõidukijuht. Registreeriti 259 väärtegu. Piirilt väljastati kuus sisenemiskeeldu.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
20. novembril teatati, et Põhja-Tallinnas Õle tänaval asuvas korteris läks joobes 45-aastane naine kallale 52-aastasele mehele ning ühtlasi küünistas teda. Politseinikud pidasid naise kinni.

20. novembril teatati, et Kesklinnas Luha tänaval asuvas baaris toimus konflikt 64-aastase mehe ja 46-aastase naise vahel.

Avaliku korra raske rikkumine
20. novembril teatati, et Kesklinnas F. R. Kreutzwaldi tänaval lõi 40-aastane mees 24-aastast meest. Politseinikud pidasid 40-aastase mehe kinni.

Harjumaa

Vargus
20. novembril teatati, et Saue vallas Ääsmäe külas varastati ehitusobjektilt ehitustööriistu. Esialgne kahju on 15 000 eurot.

Juhtum piiril
20. novembril saabus Moskvast Tallinna Lennujaama Aserbaidžaani Vabariigi kodanik, kellel puudusid reisi eesmärki ja tingimusi õigustavad dokumendid. Mehele koostati sisenemiskeeld ning ta lahkus tagasi Moskvasse.

LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Kehaline väärkohtlemine
20. novembri õhtul löödi Mustvee linnas Tartu tänava maja ees 18-aastast noormeest. Meedikud andsid kannatanule esmaabi kohapeal.

Viljandimaa

Vargus
19. novembri õhtul avastati, et Viljandi vallas Mäeltkülas on sisse murtud eramu kõrvalhoonesse. Esialgse info kohaselt varastati laohoonest kaks vaskkaablit. Kahju on selgitamisel.

Juhtum piiril
20. novembril kella 10 paiku tõkestati Koidula piiripunktis Eestisse sisenemine 42-aastasel Venemaa Föderatsiooni kodanikul, kelle põhjendused reisi eesmärgi ja Eestis viibimise kohta ei olnud usaldusväärsed, samuti puudusid isikul asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ja tingimusi. Isik saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus
Ajavahemikul 17. november kuni 20. november varastati Tapa linnas Leina tänaval asuva ettevõtte ruumidest seinaplekk. Esialgsetel andmetel on kahju 1000 eurot.

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
20. novembril teatati, et Kiviõlis Võidu tänaval asuvas korteris peksis 31-aastast naist tuttav meesterahvas. 

20. novembril teatati, et Kohtla-Järvel Sakala tänaval asuva korterelamu trepikojas tekkis naabrite vahel tüli, mille käigus ründas 29-aastast naist 35-aastane naine.

20. novembril teatati, et Kohtla-Järve Oru linnaosas Vikerkaare tänaval asuvas korteris tekitati lõikehaav 52-aastasele mehele. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 67-aastase mehe.

Vargused
20. novembril teatati, et Narvas Kangelaste tänaval asuvast korterist varastati teler, tööriistad ja ehteid. Kahju on 1450 eurot.

20. novembril teatati, et Narvas Kangelaste tänaval omastati käekott, milles oli mobiiltelefon Samsung Galaxy. Kahju on 239 eurot.

Juhtumid piiril
20. novembril saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1936. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kellel puudus kehtiv viisa riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeeld ja isik saadeti tagasi Vene Föderatsiooni.

20. novembril saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1983. aastal sündinud Moldova Vabariigi kodanik, kes andis ebaselgeid ütlusi oma reisi eesmärkide kohta. Isikul puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeeld ja isik suunati tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR
 
Pärnumaa

Asja rikkumine ja hävitamine
20. novembril alustati kriminaalmenetlust põlengute osas, mis toimusid Pärnus Suur-Jõe tänaval asuva MTÜ territooriumil. Vahemikus 18.10 kuni 19.10 toimunud põlengus hävis territooriumil kaks kämpingumaja ja prügikast. 11. novembril põles samal territooriumil kämping.
 
Läänemaa
 
Omavoliline sissetung
20. novembril teatati, et valdaja tahte vastaselt siseneti Haapsalus Raua tänaval asuvasse eluruumi ning varastati sealt sularaha, isikutunnistus ja pangakaart.
 
Saaremaa

Avaliku korra raske rikkumine
19. novembril lõi Kuressaares Raekoja tänaval asuva meelelahutusasutuse juures 18-aastane mees 25-aastast meest, tekitades talle sellega valu.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi