Politseis registreeritud sündmused
29.11.2017


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 78 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli üks avaliku korra raske rikkumine, 41 varavastast kuritegu, sealhulgas 22 vargust. Kahes liiklusõnnetuses sai vigastada kaks inimest. Tabati seitse alkoholi- ja kaks narkojoobes sõidukijuhti. Registreeriti 179 väärtegu. Piiril registreeriti kaks salakaubavedamise juhtumit.

PÕHJA PREFEKTUUR

Kehaline väärkohtlemine
28. novembril teatati, et Põhja-Tallinnas Kopli tänaval asuvas korteris toimus alkoholi tarbimise ajal konflikt, kus 45-aastane tütar lõi 74-aastast ema. Politseinikud pidasid 45-aastase naise kinni ning kiirabi toimetas kannatanu haiglasse.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Arvutikelmus
27. novembril varastati Tartus Poe tänava kauplusest rahakott koos pangakaartide, sularaha ja isiklike dokumentidega. Veel enne kui rahakoti omanik jõudis oma pangakaardi sulgeda, oli tema kontolt välja võetud 230 eurot sularaha.

Valgamaa

Kehaline väärkohtlemine
27. novembril teatati, et Valgas Raudtee tänava korteris lõi 42-aastane mees oma 39-aastast elukaaslast. Kannatanu pöördus tervisekontrolliks haiglasse.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
28. novembril teatati, et Kohtla-Järvel Estonia puiesteel asuvas korteris lõi 46-aastast naist tema endine elukaaslane. Politsei pidas 47-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

28. novembril teatati, et Sillamäel Ranna tänaval lasi 36-aastasele mehele pipragaasi näkku 35-aastane mees.

LÄÄNE PREFEKTUUR
 
Järvamaa

Vargus
27. novembril teatati, et Kalitsa külas võeti ebaseadusliku omastamise eesmärgil lukustatud koodiga kohvrist 175 2-eurost emiteeritud mälestusmünti ja viis plokki Winston Blue sigarette. Esialgne vargusega tekitatud varaline kahju on 535 eurot.

Pärnumaa

Avaliku korra raske rikkumine
28. novembril alustati kriminaalmenetlust selles, et 19. novembril lõi Pärnus Papiniidu tänaval asuvas parklas tekkinud konflikti käigus 49-aastane mees rusikaga 61-aastast naist, kes sai viga.

Vargus
28. novembril teatati, et Pärnus Soo tänaval murti ukse lahtimurdmise teel sisse eramusse, kust varastati televiisor Sony Bravia. Esialgne vargusega tekitatud varaline kahju on 500 eurot.

 
Tagasi