Politseis registreeritud sündmused
30.11.2017


Politsei- ja Piirivalveametis registreeriti möödunud ööpäeva jooksul neli inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai viga viis inimest. Tabati neli alkoholijoobes sõidukijuhti. Väärtegusid registreeriti 112. Piirilt väljastati kaks sisenemiskeeldu, registreeriti üks Schengeni viisaeeskirja rikkumine ja üks salakaubajuhtum.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Vargused
29. novembril teatati, et Põhja-Tallinnas Kopli tänaval varastati autost isiklikke esemeid. Esialgne kahju 2000 eurot.

29. novembril teatati, et Lasnamäel Silluste tänaval varastati autost automakk ja küljepeeglid. Esialgne kahju 5000 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Avaliku korra raske rikkumine
28. novembri hilisõhtul tülitas 25-aastane mees Luunja valla kortermajas ja selle ümbruses sealseid elanikke ning ähvardas ümbritsevaid inimesi terava esemega. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni ning viis asjaolude selgitamiseks jaoskonda. Keegi vahejuhtumis viga ei saanud.

Kehaline väärkohtlemine
29. novembri õhtupoolikul puhkes Tartu vallas Kärkna küla kortermajas abikaasade vahel tüli. Sõnavahetuse käigus tõukas 38-aastane mees oma 27-aastast abikaasat nii, et viimane maha kukkus. Naine pöördus esmaabiks traumapunkti.

Vargus
29. novembril teatati, et Elva vallas Vahessaare külas varastati talu õuel paiknevast mesilastarust raamid koos kärgedega, mesilaspere ja talvemesi. Kahju on 350 eurot.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
29. novembril teatati, et Kohtla-Järvel Outokumpu tänaval asuvas korteris lõi 27-aastast naist tema elukaaslane. Politsei pidas 36-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

29. novembril teatati, et Alutaguse vallas Iisaku alevikus Kaare tänaval asuvas korteris lükkas 29-aastast naist tema 35-aastane endine abikaasa, mille tagajärjel naine kukkus ja sai viga. 

Vargus
29. novembril teatati, et Narvas A. Puškini tänaval asuva korterelamu trepikojast varastati jalgratas Trek. Kahju on 647 eurot.

Juhtumid piiril
29. novembril saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale Ukraina registreerimisnumbritega sõiduk Mercedes-Benz Sprinter, mida juhtis 1978. aastal sündinud Ukraina kodanik. Isik esitas kontrolliks võltsimistunnustega sõiduki registreerimistunnistuse. Andmete kontrollimisel tuvastati, et tegu on 2013. aastal Austriast varastatud autoga. Auto peeti kinni ja võeti hoiule, isikule määrati rahaline karistus ja ta lubati tagasi Vene Föderatsiooni.

29. novembril saabus Narva raudteepiiripunkti riigist väljuvale suunale 1974. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kes viibis seadusliku aluseta Schengeni territooriumil kaheksa päeva, neist kõik päevad Eestis. Isikule määrati rahatrahv ning ta lahkus Vene Föderatsiooni.

29. novembril saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1952. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kellel puudus kehtiv viisa riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeeld ja isik saadeti tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR
 
Hiiumaa

Kehaline väärkohtlemine
25. novembril löödi Käina alevikus Mäe tänaval asuva meelelahutusasutuse juures 24-aastast meest, kes sai viga.

Saaremaa

Ähvardamine ja kehaline väärkohtlemine
28. novembril alustati kriminaalmenetlust ähvardamise ja väärkohtlemise paragrahvi alusel selles, et Kuressaares Pikal tänaval ähvardas 35-aastane mees oma 42-aastast elukaaslast ja lõi naist rusikaga, tekitades talle valu.

 
Tagasi