Politseis registreeritud sündmused
05.12.2017


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis kolm inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada neli inimest. Tabati kaheksa alkoholijoobes sõidukijuhti. Väärtegusid registreeriti 143. Registreeriti kaks piirilt väljastatud sisenemiskeeldu.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Vargused
4. detsembril teatati, et Lasnamäel Tähesaju teel asuvast poest varastati elektroonikat. Esialgne kahju on ligikaudu 5000 eurot.

4. detsembril teatati, et Kesklinnas Kentmanni tänaval asuvast poest varastati hinnaline lillevaas. Esialgne kahju on 4459 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargus
4. detsembril teatati, et Tartu linnaliini bussis varastati 16-aastase nooruki taskust välja kukkunud Huawei mobiiltelefon. Kahju on 300 eurot.

Kehaline väärkohtlemine
3. detsembri õhtul puhkes Tartus Saekoja tänava eramus tuttavate vahel tüli, mille käigus sai viga 50-aastane naine. Kannatanu pöördus esmaabiks traumapunkti.

Valgamaa

Vargus
4. detsembri hommikul teatati, et Valga linnas Väikse-Laatsi tänaval seisnud tõstuki kütusepaagist on varastatud 50 liitrit kütust ja määrdeprits. Kahju on 200 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab informatsiooni Lõuna Ringkonnaprokuratuuri pressinõunikult Kauri Sinkeviciuselt telefonil 7500776 või e-posti aadressil kauri.sinkevicius@prokuratuur.ee.

Juhtum piiril
4. detsembril avastasid piirivalvurid Luhamaa piiripunktis kahest kontrollitud sõidukist antiradari, mille kasutamine ja omamine Eestis on keelatud. Keelatud seadmed eemaldati autodest, misjärel lubati juhtidel liikuda edasi Venemaale.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
4. detsembril teatati, et Narvas Võidu prospektil asuvas korteris lõi 55-aastast meest tema 30-aastane tütar.

4. detsembril teatati, et Sillamäel Ranna tänaval asuva kortermaja trepikojas lõi 64-aastast naist tema naaber.

Vargused
Ajavahemikul 17. november kuni 4. detsember varastati Narvas Raudsilla tänaval asuvast garaažiboksist automakk, tööriistad, 45 liitrit bensiini ja muid esemeid. Kahju on 208 eurot.

Ajavahemikul 28. november kuni 3. detsember varastati Narvas Raudsilla tänaval asuvast garaažiboksist keevitusaparaat Pioneer, ketassaag Makita, akutrell Bosch ja muid esemeid. Kahju on 882 eurot.

Juhtum piiril
4. detsembril saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1992. aastal sündinud Moldova Vabariigi kodanik, kes andis ebaselgeid ütlusi oma reisi eesmärkide kohta. Isikul puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeeld ja isik suunati tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa
 
Vargus
4. detsembril alustati kriminaalmenetlus selles, et 19. novembril varastati Paides Soo tänava korterist mobiiltelefon Samsung Galaxy J5. Vargusega tekitati varalist kahju 250 eurot.

 
Tagasi