Politseis registreeritud sündmused
07.12.2017


Politsei- ja Piirivalveametis registreeriti möödunud ööpäeval 64 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli kaks avaliku korra rasket rikkumist ja 23 varavastast kuritegu, sealhulgas 11 vargust, kaks röövimist ning kolm sõidukivargust ja omavolilist kasutamist. Registreeriti viis inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada seitse inimest. Tabati viis alkoholijoobes sõidukijuhti. Väärtegusid registreeriti 142. Registreeriti kaks piirilt väljastatud sisenemiskeeldu ja esitati üks varjupaigataotlus.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
6. detsembril teatati, et Lasnamäel Linnamäe teel asuvas korteris lõi joobes 57-aastane mees oma elukaaslast, 40-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

6. detsembril teatati, et Mustamäel J. Sütiste teel asuvas korteris peksis 30-aastane mees oma elukaaslast, 30-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

6. detsembril teatati, et Põhja-Tallinnas Sõle tänaval asuvas korteris lõi 29-aastane mees esemega 33-aastast meest.

LÕUNA PREFEKTUUR

Valgamaa

Kelmus
6. detsembril pöördus politseisse 67-aastane naine, kes ostis omale novembrikuus interneti teel kullast kaelakee ning tasus müüjale selle eest pangaülekandega 370 eurot. Tänaseni ei ole naine aga oma ostu kätte saanud ning ka raha ei ole müüja talle tagastanud.

Juhtumid piiril
6. detsembril pealelõunal tõkestati Koidula piiripunktis Eestisse sisenemine 56-aastasel Venemaa Föderatsiooni kodanikul, kellel puudusid asjakohased dokumendid õigustamaks reisi eesmärki ja tingimusi. Isik saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.
6. detsembri pealelõunal avastasid piirivalvuri Peipsi järvest korrektselt tähistamata nakkevõrgu jada. Piirivalvurid eemaldasid 180-meetri ulatuses võrke ja need toimetati esialgu Varnja teenistuskohta, kus need keskkonnainspektsioonile üle anti.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.
 
Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
6. detsembril teatati, et Narvas Partisani tänaval asuvas korteris lõi 25-aastast naist tema elukaaslane. Politsei pidas 29-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

Vargus
6. detsembril teatati, et Narvas Rahu tänaval asuvast garaažiboksist varastati neli talverehvi, neli kanistrit bensiiniga ja muid esemeid. Kahju on 412 eurot.

Juhtum piiril
6. detsembril saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1985. aastal sündinud Moldova Vabariigi kodanik, kes andis ebaselgeid ütlusi oma reisi eesmärkide kohta. Isikul puudusid asjakohased dokumendid ja piisavad rahalised vahendid riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeeld ja isik suunati tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeva jooksul Lääne prefektuuris olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

 
Tagasi