Politseis registreeritud sündmused
02.02.2018


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 50 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 23 varavastast kuritegu, sealhulgas 18 vargust (kaks eluruumidest) ja üks sõidukivargus ning omavoliline kasutamine. Registreeriti viis inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kuus inimest. Tabati kaheksa alkoholijoobes sõidukijuhti ja üks narkojoobes sõidukijuht. Registreeriti 111 väärtegu. Piirilt väljastati üks sisenemiskeeld ja Eestist saadeti välja üks isik. Registreeriti kaks Schengeni viisaeeskirja rikkumist.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
1. veebruaril teatati, et Lasnamäel Vilisuu tänaval asuvas korteris lõi 32-aastane mees 17-aastast noormeest.

1. veebruaril teatati, et Kesklinnas F. R. Kreutzwaldi tänaval asuvas hotelli restoranis toimus kahe töötaja, 58-aastase naise ja 19-aastase naise vahel konflikt, mis päädis väidetavalt löömisega.

1. veebruaril teatati, et Lasnamäel Raadiku tänaval asuvas korteris lõi tundmatu mees 34-aastast meest.

1. veebruaril teatati, et Põhja-Tallinnas Lõime tänaval asuvas kortermaja koridoris lõi 53-aastane naine 54-aastast naabrinaist. Politseinikud pidasid 53-aastase naise kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Valgamaa

Vargus
1.veebruari öösel teatati, et Valgas Võru tänaval on sisse murtud kauplusesse, kust varastati alkohoolseid jooke ja sigarette. Kahju on selgitamisel.
 
Juhtum piiril:
1.veebruari ennelõunal kontrollisid Lõuna prefektuuri piiri- ja  migratsioonijärelevalve talituse töötajad koostöös Viljandi piirkonnapolitseinikega Viljandimaal erinevaid ettevõtteid selgitamaks, kas seal töötavatel isikutel on seaduslik alus riigis viibimiseks ja töötamiseks. Reidil kontrolliti viit juriidilist isikut ja 27 füüsilist isikut. Kontrollkäigul avastati üks välismaalane, kelle lühiajaline töötamine ei olnud Politsei- ja Piirivalveametis registreeritud. Tema suhtes alustas politsei väärteomenetluse ning määras talle Eestis töötamise tingimuste rikkumise eest rahatrahvi. Muid rikkumisi ühisreidil ei avastatud.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus
Ajavahemikul 29. jaanuar kuni 1. veebruar varastati Kundas Aia tänaval asuvast korterist televiisor Thomson. Kahju on 200 eurot.

Ida-Virumaa

Tapmine
1. veebruari hilisõhtul leiti Narvas Joala tänaval asuva maja juures 51-aastase mehe vägivallatundemärkidega surnukeha. Kõik täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Vargused
1. veebruaril teatati, et Jõhvis tungiti sisse Hariduse tänaval asuvasse noortekeskusesse ja varastati mängukonsool Xbox, mängupuldid, kuus sülearvutit HP ja muid esemeid. Kahju on 2000 eurot. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 19-aastase noormehe. 

1. veebruaril tungiti sisse Sillamäel I. Pavlovi tänaval asuvasse kauplusesse ja varastati alkoholi ja tubakatooteid. Kahju on selgitamisel. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 17-aastase noormehe.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Vargus
1. veebruaril alustati kriminaalmenetlus selles, et Pärnus Metsa tänaval asuva kortermaja ühest keldriboksist on varastatud mitmeid tööriistu. Vargus jäi lõpule viimata teo toimepanijate tahtest olenemata põhjustel, kuna neid segas juhuslik mööduja.

 
Tagasi