Politseis registreeritud sündmused
13.02.2018


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 68 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 31 varavastast kuritegu, sealhulgas 21 vargust ja üks sõidukivargus ning omavoliline kasutamine. Registreeriti üks inimvigastustega liiklusõnnetus, milles sai vigastada kaks inimest. Tabati 12 alkoholijoobes ja üks narkojoobes sõidukijuht. Registreeriti 259 väärtegu. Piirilt väljastati kaks sisenemiskeeldu ja Eestist saadeti välja üks inimene.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
12. veebruaril teatati, et Kesklinnas Juhkentali tänaval asuvas korteris lõi 51-aastane mees 50-aastast meest.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargused
12. veebruaril teatati, et Tartus Soola tänava kaupluses varastati 59-aastase naise käekotist rahakott koos dokumentide ja sularahaga. Kahju on selgitamisel.

12. veebruaril teatati, et Tartus Varju tänaval varastati garaažiboksi eest kaks valvekaamerat. Kahju on 320 eurot.

Juhtum piiril
12. veebruaril kella 22.24 ajal tõkestati Luhamaa piiripunktis Eestisse sisenemine 34-aastasel Moldova Vabariigi kodanikul, kelle põhjendused reisi eesmärgi kohta ei olnud usaldusväärsed. Niisamuti puudusid tal asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ja tingimusi. Isik saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
12. veebruaril tekitas 28-aastane mees Narvas Malmi tänaval asuvas korteris füüsilist valu oma elukaaslasele, 30-aastasele naisele. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

Juhtum loomaga
12. veebruaril leiti Kohtla-Järvel Turu tänaval nelja looma surnukehad. Politsei alustas juhtunu täpsemate asjaolude väljaselgitamiseks kriminaalmenetlust Karistusseadustiku paragrahvi järgi, mis käsitleb looma julma kohtlemist.

Asja rikkumine ja hävitamine
11. veebruaril põles Narva-Jõesuus Mäe tänaval sõiduauto KIA. Kahju on 16 000 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Kehaline väärkohtlemine
11. veebruaril alustati kriminaalmenetlus selles, et Järva vallas Käru alevikus lõi 28-aastane mees 29-aastast meest. Löök tekitas kannatanule tervisekahjustuse ja ta tundis füüsilist valu.

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine
12. veebruaril alustati kriminaalmenetlus selles, et Pärnus Rõugu tänaval asuvas korteris kägistas ja lõi 27-aastane mees endist 20-aastast elukaaslast.

Ähvardamine
11.veebruaril ähvardas 24-aastane mees Pärnus Vana-Rääma tänaval asuvas trepikojas enda 28-aastast naabrit.

 
Tagasi