Politseis registreeritud sündmused
16.02.2018


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 48 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 16 varavastast kuritegu, sealhulgas kuus vargust. Registreeriti kaks inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kaks inimest. Tabati 10 alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 229 väärtegu. Piiril registreeriti üks Schengeni viisaeeskirja rikkumine.PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
15. veebruaril teatati, et Kesklinnas Pärnu maanteel lõi tuttav mees 44-aastast meest.

LÕUNA PREFEKTUUR

Omavoliline sissetung
15. veebruaril teatati, et Elvas on lõhutud Õuna tänava kortermaja üks aken ning selle kaudu on sisenetud korterisse. Sissemurdmisega tekitatud kahju on selgitamisel. 

Vargus
15. veebruaril varastati Tartu linnaliinibussis 78-aastaselt naiselt kilekott, milles oli rahakott koos sularaha ja muude isiklike esemetega. Kahju on 770 eurot.

Juhtum piiril
15. veebruaril kella 3 ajal peeti Luhamaa piiripunktis Eestist lahkumisel kinni 43-aastane Venemaa Föderatsiooni kodanik, kes oli viibinud Schengeni viisaruumis 19 päeva seadusliku aluseta, sellest ühe päeva Eesti Vabariigis. Isikule kehtestati üheks aastaks sissesõidukeeld ja tal lubati seejärel riigist lahkuda.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
Ööl vastu 15. veebruari tekkis Kohtla-Järvel Ravi tänaval konflikt kahe elukaaslase vahel, mille käigus tungis 31-aastane alkoholijoobes mees kallale alkoholijoobes 26-aastasele naisele. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

15. veebruaril tungis 55-aastane mees Jõhvis Keskväljakul asuvas kaupluses kallale 31-aastasele naisele.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeva jooksul Lääne prefektuuris olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

 
Tagasi