Politseis registreeritud sündmused
20.02.2018


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 82 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli üks avaliku korra raske rikkumine ja 24 varavastast kuritegu, sealhulgas 14 vargust. Registreeriti üks inimvigastustega liiklusõnnetus, milles sai vigastada 1 inimene. Tabati 18 alkoholijoobes ja üks narkojoobes sõidukijuhti. Registreeriti 271 väärtegu. Piiril väljastati kaks sisenemiskeeldu ning registreeriti üks piirirežiimi ja dokumendikohustuse rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
19. veebruaril teatati, et Lasnamäel Läänemere teel asuvas korteris lõi alkoholijoobes 42-aastane mees oma elukaaslast, 39-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

19. veebruaril teatati, Haaberstis Õismäe teel asuvas korteris lõi 54-aastane mees 28-aastast meest. Politseinikud pidasid 54-aastase mehe kinni.

19. veebruaril teatati, et Mustamäel Mustamäe teel asuvas korteris lõi 34-aastane mees oma abikaasat, 33-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

19. veebruaril teatati, et Mustamäel Mustamäe teel asuvas kortermajas lõi 35-aastane mees oma naabrit, 25-aastast meest. Politseinikud pidasid 35-aastase mehe kinni.

Avaliku korra raske rikkumine
19. veebruaril teatati, et Kesklinnas Suur-Karja tänaval asuvas toitlustuskohas toimus kahe seltskonna vahel konflikt, milles sai vigastada 24-aastane mees.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
19. veebruaril teatati, Paldiski linnas Sadama tänaval asuvas korteris lõi 44-aastane mees oma endist elukaaslast, 42-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni. 18,2317,00328

Juhtum piiril
19. veebruaril saabus Moskvast Tallinna Lennujaama Kasahstani Vabariigi kodanik, kellel puudusid reisi eesmärki ja tingimusi õigustavad dokumendid. Mehele koostati sisenemiskeeld ning ta viibib Non-Schengeni alal kuni tagasilennuni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeval Lõuna-Eestis olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
19. veebruaril teatati, et Kohtla-Järvel Ahtme linnaosas Estonia puiesteel löödi 51-aastast naist klaaspudeliga. Kiirabi toimetas naise esmaabi andmiseks haiglasse.

19. veebruaril teatati, et Kohtla-Järvel Järveküla teel asuvas korteris tungiti kallale 51-aastasele naisele. Kolm vähetuttavat meest võtsid naiselt ära koti, milles oli rahakott ID-kaardiga.

19. veebruaril teatati, et Jõhvis Narva maanteel lõi 31-aastast naist tema 37-aastane endine abikaasa.  

Juhtumid piiril
19. veebruaril saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1984. aastal sündinud Leedu Vabariigi kodanik, kes juhtis sõiduautot Toyota. Dokumendikontrollis esitas isik mootorsõiduki võltsimistunnustega kindlustuskaardi. Isikule määrati rahaline karistus ning ta lahkus Vene Föderatsiooni.

19. veebruaril saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1993. aastal sündinud Moldova Vabariigi kodanik, kes andis ebaselgeid ütlusi oma reisi eesmärkide kohta. Isikul puudusid asjakohased dokumendid, mis õigustaksid riiki sisenemist. Piiril väljastati sisenemiskeeld ning isik suunati tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Vargus
19. veebruaril teatati, et Paikuse alevis Tehnika tänaval varastati ettevõttele kuuluvast veoauto DAF kütusepaagist 361 liitrit diiselkütust. Tekitatud varaline kahju on ligi 450 eurot.

Raplamaa

Kehaline väärkohtlemine
19. veebruaril lõi 44-aastane mees Märjamaa alevis Pargi tänaval asuva maja ees oma 36-aastast elukaaslast, kes sai viga. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Saaremaa

Kehaline väärkohtlemine
19. veebruaril alustati kriminaalmenetlus selles, et 17. veebruaril lõi 47-aastane mees Kudjape alevikus Kannikese tänaval asuvas majas ühel korral rusikaga 46-aastast meest, kes sai viga.

 
Tagasi