Politseis registreeritud sündmused
22.02.2018


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 52 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 14 varavastast kuritegu, sealhulgas 10 vargust. Tabati viis alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 179 väärtegu. Piiril registreeriti üks piirirežiimi ja dokumendikohustuse rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
21. veebruaril teatati, et Lasnamäel Läänemere teel lõi 63-aastane mees 56- ja 53-aastast naist.

21. veebruaril teatati, et Kristiines Tondi tänaval asuvas korteris lõi 47-aastane mees 44-aastast meest.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargus
21. veebruaril varastati Tartus Nigula tänava korterist HP sülearvuti ja kuldehteid. Kahju on selgitamisel.

Valgamaa

Vargus
21. veebruaril avastati, et Otepääl Mäha külas on ühe ettevõtte hooldushoonest varastatud hinnaline golfiväljaku kastmissüsteemi juhtimisprogramm. Kahju on selgitamisel.

Juhtum piiril
20.veebruaril kella 11.30 ajal tõkestasid piirivalvurid Koidula piiripunktis riiki sisenemise Vene numbrimärgiga sõiduautol sissesõidu Mercedes-Benz, millel olid all ohtlikuks kulunud suverehvid. Piirivalvurid suunasid juhi ühes masinaga tagasi Venemaa Föderatsiooni.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Vargus
21. veebruaril teatati, et Kohtla-Järvel Maleva tänaval asuvas haridusasutuses varastati mobiiltelefon iPhone. Kahju on 993 eurot.

Juhtum piiril
21. veebruaril saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1988. aastal sündinud Läti Vabariigi kodanik, kes juhtis sõiduautot Ford. Dokumendikontrollis selgus, et auto registreerimistunnistus oli võltsitud. Isikule määrati rahaline karistus ning ta lahkus tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine
20. veebruaril tekkis Pärnus Papsaare külas asuva maja ees konflikt 33-aastase naise ja 34-aastase mehe vahel, mille käigus endised elukaaslased läksid üksteisele kallale. Mõlemad said rüseluse käigus füüsilist valu ja mõlema suhtes alustati 21. veebruaril kriminaalmenetlus.

Saaremaa

Vargus
21. veebruaril teatati, et Kudjape alevikus Mereranna tee keldri avatud ruumist on veebruarikuu jooksul varastatud jalgratas Classic ALU ja teise jalgratta esiratas. Vargusega tekitati varalist kahju 300 eurot.

 
Tagasi