Politseis registreeritud sündmused
23.02.2018


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 32 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 34 varavastast kuritegu, sealhulgas 24 vargust (kaks eluruumidest ja üks sõidukist). Registreeriti kaks inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai viga kaks inimest. Tabati üks narkojoobes ja neli alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 167 väärtegu. Piiril väljastati neli sisenemiskeeldu, registreeriti üks Schengeni viisaeeskirja rikkumine ning riigist saadeti välja kaks isikut.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
22. veebruaril teatati, et Lasnamäel Paekaare tänaval asuvas korteris lõi 53-aastane mees 56-aastast naist.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
22. veebruaril teatati, et Maardus Kellamäe tänaval asuvas korteris lõi 65-aastane mees oma abikaasat, 61-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Vargused
22. veebruaril teatati, et Kambja vallas Vana-Kuuste külas murti sisse eramajja ning varastati relvakapp koos jahipüssiga. Politsei pidas kuriteos kahtlustatavana kinni 39-aastase mehe. Relvakapp koos jahipüssiga leiti lähedalasuvast metsast. Juhtunu üksikasju selgitab politsei alustatud kriminaaluurimises.

22. veebruaril avastati, et Tartus Roosi tänavalt vana lennujaama vaba juurdepääsuga krundilt on varastatud umbes 20 metallposti. Täpne kahju on selgitamisel.

22. veebruaril varastati Tartus Ringtee tänava kohvikus tooli seljatoele asetatud jope taskust 600 eurot sularaha.

Süütamine
Ööl vastu 22. veebruari puhkes Tartus Lina tänaval asuva korterelamu trepikojas tulekahju. Päästjad ja politseinikud evakueerisid hoonest ühtekokku 29 inimest, neist üks anti meedikute hoole alla. Teised inimesed viga ei saanud. Päästjad kustutasid tulekahju. Põlengu üksikasju ja tekkepõhjuseid selgitab politsei alustatud kriminaalmenetluses.

Juhtum piiril
22. veebruaril kell 18.10 kontrolliti Luhamaa piiripunktis Eestist lahkumisel 62-aastast Kasahstani Vabariigi kodanikku, kes oli viibinud Schengeni viisaruumis 90 päeva seadusliku aluseta, neist ühe päeva Eestis. Isikule määrati rahatrahv, kehtestati kolmeks aastaks sissesõidukeeld ning lubati riigist lahkuda.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Tapmine
22. veebruari pärastlõunal sai politsei kõrgema prioriteediga väljakutse Narvas Kangelaste prospektil asuvasse korterisse, kust teatati, et ühise alkoholi tarbimise ajal tekkinud tüli käigus lõi 33-aastane mees terariistaga oma 69-aastast isa. Vanema mehe elu kahjuks päästa ei õnnestunud. Politsei pidas 33-aastase mehe sündmuskohal kahtlustatavana kinni ja ta võeti täna Viru Maakohtu loal vahi alla.

Kehaline väärkohtlemine
Ööl vastu 22. veebruari tekitas 33-aastane mees Narvas Tallinna maanteel asuvas korteris füüsilist valu ja kehavigastusi oma abikaasale, 31-aastasele naisele. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeva jooksul Lääne prefektuuris olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

 
Tagasi