Politseis registreeritud sündmused
03.04.2018


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis neli inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kuus inimest. Tabati kümme alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 214 väärtegu. Piirilt väljastati kolm sisenemiskeeldu ning Eestist saadeti välja kolm inimest. Registreeriti üks Schengeni viisaeeskirja rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
2. aprillil teatati, et Kristiines Tedre tänaval asuvas korteris väänas 44-aastane mees käsi 69-aastasel naisel ning tekitas talle valu. Politseinikud pidasid mehe kinni.

2. aprillil teatati, et Lasnamäel K. Kärberi tänaval asuvas korteris lõi 57-aastane naine oma poega, 34-aastast meest. Politseinikud pidasid naise kinni

LÕUNA PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeval Lõuna-Eestis olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus
Ajavahemikul 29. märts kuni 31. märts varastati Rakvere linnas Side tänaval asuvast korterelamust neli soojuspuhurit. Kahju on 1300 eurot.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
2. aprillil teatati, et Sillamäel Kesk tänaval asuvas korteris lõi 54-aastast naist tema poeg. Politsei pidas 27-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

Omastamine
2. aprillil teatati, et Narva-Jõesuu linnas Viivikonna külas Kaevurite tänaval asuvast korterist omastati teler LG ja elektrikruvikeeraja Stalwert. Kahju on 635 eurot.

Asja omavoliline kasutamine
31. märtsil kella 21 paiku teatati, et Narva linnas Kadastiku tänaval asuva karjääri läheduses toimus liiklusõnnetus, kus sõiduautoga Mazda sõideti vastu posti. Pealtnägijate sõnul väljusid isikud autost ja põgenesid karjääri suunas. Sündmuskohal peeti kinni kaks 14-aastast noorukit. Selgitati, et sõiduk ärandati Narvas Oru tänaval asuvast garaažist ning tekitati kahju 1140 eurot. Noorukid anti üle vanematele. Politsei alustas kriminaalmenetlust Karistusseadustiku paragrahvi järgi, mis käsitleb asja omavolilist kasutamist, kui see on toime pandud grupi poolt (KarS § 215 lg. 2 p. 2). 

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Avaliku korra rasked rikkumised
2. aprillil alustati kriminaalmenetlust selles, et 1. aprillil lõi ja tiris Pärnus Hommiku tänaval asuvas meelelahutusasutuses seni tuvastamata naine 20-aastast naist, millega tekitas kannatanule füüsilist valu.

2. aprillil lasi Pärnus Oja tänaval asuva maja trepikojas 64-aastane mees talle tuttavale 30-aastasele mehele näkku pipragaasi ja lõi teda rusikaga.

Vargus
2. aprillil teatati, et Pärnus Vahe tänaval on tabaluku lõhkumise teel sisse tungitud keldriboksi, kust on varastatud erinevaid esemeid. Vargusega tekitatud varaline kahju on esialgsetel andmetel 1736 eurot.

 
Tagasi