Politseis registreeritud sündmused
05.04.2018


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 74 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli üks avaliku korra raske rikkumine, 48 varavastast kuritegu, sealhulgas 32 vargust. Registreeriti neli inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada viis inimest. Tabati üks narkojoobes ja 14 alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 263 väärtegu. Piiril väljastati neli sisenemiskeeldu ning Eestist saadeti välja üks inimene.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
4. aprillil teatati, et Põhja-Tallinnas Vasara tänaval asuvas korteris lõi 30-aastane mees oma elukaaslast, 37-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
4. aprillil teatati, et Paldiskis Rae tänaval lõi 19-aastane mees 17-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargused
Politseile laekus teade, et Tartus Pallase puiesteel asuva eramu ruumidest on varastatud sideteenuse pakkuja protsessor. Kahju on enam kui 2200 eurot.

4. aprillil avastati, et Tartus Jaama tänava kortermaja trepikojast on varastatud roosa jalgratas Scott. Kahju on 250 eurot.

Omastamine
4. aprillil avastas korteriomanik, et tema poolt Tartus Põhja puiesteel väljaüüritavast eluruumist on minema viidud erinevat kodutehnikat ning muid korteriomanikule kuulunud esemeid. Kahju on 663 eurot.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
4. aprillil teatati, et Kiviõli linnas Võidu tänaval asuvas korterelamus tekkis tüli naabrite vahel, mille käigus lõi 29-aastane mees metallesemega 21-aastast meest. Kannatanu toimetati esmaabi andmiseks haiglasse. 

Vargus
4. aprillil teatati, et Kohtla-Järve Järve linnaosast Ahtmesse sõitnud bussis varastati sinna unustatud kott, milles oli tahvelarvuti iPad ja muid esemeid. Kahju on 365 eurot.

Juhtum piiril
4. aprillil saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1985. aastal sündinud Ukraina kodanik, kellel puudusid piisavad rahalised vahendid riiki sisenemiseks. Isik andis ebaselgeid ütlusi oma reisi eesmärkide kohta. Piiril väljastati sisenemiskeeld ja isik suunati tagasi Vene Föderatsiooni. 

LÄÄNE PREFEKTUUR

Saaremaa

Avaliku korra raske rikkumine
4. aprillil alustati kriminaalmenetlus selles, et 1. aprillil löödi Kuressaares Tallinna tänaval asuva meelelahutusasutuse juures 44-aastast meest, kes sai viga.

 
Tagasi