Politseis registreeritud sündmused
13.04.2018


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis neli inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai viga viis inimest. Kahe inimvigastustega liiklusõnnetuse põhjustaja oli joobes. Tabati üheksa alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 235 väärtegu. Piiril väljastati üheksa sisenemiskeeldu ja Eestist saadeti välja üks inimene.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
12. aprillil teatati, et Põhja-Tallinnas Kari tänaval lõi 52-aastane mees 78-aastast meest ning tekitas talle valu ja kehavigastusi. Politseinikud pidasid 52-aastase mehe kinni.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
12. aprillil teatati, et Keilas Paldiski maanteel lõi 15-aastane naine 16-aastast naist ja tekitas talle valu.


Juhtum piiril
12. aprillil saabusid Moskvast Tallinna lennujaama kolm Venemaa Föderatsiooni kodanikku, kellel puudusid reisi eesmärki ja tingimusi õigustavad dokumendid. Mehele ja kahele naisele koostati sisenemiskeeld ja nad lendasid 12. aprilli õhtul tagasi Moskvasse.

12. aprillil saabusid Kiievist Tallinna lennujaama kaks Ukraina kodanikku, kellel puudusid reisi eesmärki ja tingimusi õigustavad dokumendid. Meestele koostati sisenemiskeeld ja nad viibivad lennujaama kinnisel transiitalal kuni tagasilennuni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Vargus
12. aprillil laekus politseile teade, et Peipsiääre vallas Haapsipea küla talu õuelt on varastatud traktor T16M. Kahju on selgitamisel.

Kehaline väärkohtlemine
12. aprilli varahommikul laekus politseile teade, et Tartus Aleksandri tänava korteris puhkes kahe mehe vahel ühise alkoholi tarvitamise käigus tüli, mille tagajärjel sai 44-aastane mees viga. Juhtunu üksikasju selgitab politsei kriminaaluurimises. 

Juhtumid piiril
12. aprillil kella 12.40 ajal tõkestati Koidula piiripunktis Eestisse sisenemine 48-aastasel Venemaa Föderatsiooni kodanikul, kelle põhjendused reisi eesmärgi ja Eestis viibimise kohta ei olnud usaldusväärsed. Isik lahkus tagasi Venemaa Föderatsiooni.

12. aprilli õhtul leidsid piirivalvurid Luhamaa piiripunktis Läti numbrimärgiga sõiduautost Volkswagen elektrišokirelva, mis on tsiviilkäibes keelatud. Piirivalvur konfiskeeris sõidukist avastatud keelatud eseme, masina juhile koostati väärteoprotokoll ning tal lubati seejärel riigist lahkuda.

12. aprilli õhtul kella 22 paiku kontrollisid piirivalvurid Luhamaa piiripunktis riiki siseneda soovinud Leedu numbrimärgiga Daf veokit. Autorongi täiendaval kontrollimisel avastas piirivalvur, et veoki haagise vasakpoolsel tagumisel teljel puudub üks ratas. Liiklusesse sobimatu raskeveok paigutati vea kõrvaldamiseni piiripunkti territooriumile.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
12. aprillil teatati, et Narvas Partisani tänaval asuvas korteris lõi 79-aastast naist tema poeg. Politsei pidas 49-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

Vargus
12. aprillil teatati, et Kiviõlis Aasa tänaval asuva korterelamu trepikojast varastati elektriroller. Kahju on 300 eurot.

Juhtumid piiril
12. aprillil saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1987. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kellel puudus kehtiv viisa või elamisluba riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeeld ja isik suunati tagasi Vene Föderatsiooni.

12. aprillil saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1962. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kes oli oma viisa lubatud piires Schengeni territooriumil juba viibinud. Piiril väljastati sisenemisekeeld ja isik saadeti tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Vargus
10. aprillil alustati kriminaalmenetlus selles, et Türi vallas Ollepa külas asuvalt kinnitu õuelt on märtsikuu jooksul õuelt ja kuurist varastatud erinevaid kanalisatsiooni torusid, settekaevusid, settekaevu liitmikuid ja kõrisid. Esialgne vargusega tekitatud kahju on 2500 eurot.

Läänemaa

Kehaline väärkohtlemine
12. aprillil sai politsei väljakutse Haapsalu linna Jüriöö tänavale, kus seni tuvastamata inimene oli löönud 38-aastast meest.

Raplamaa

Kehaline väärkohtlemine
12. aprillil alustati kriminaalmenetlus selles, et Kehtna alevikus Kooli tänaval asuvas korteris tungis 27-aastane mees omavahelise tüli käigus kallale 33-aastasele mehele, kes sai viga.

 
Tagasi