Politseis registreeritud sündmused
19.04.2018


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 91 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende seas oli 30 varavastast kuritegu, sealhulgas 22 vargust ning üks sõiduki omavoliline kasutamine või vargus. Registreeriti kaks inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada neli inimest. Tabati neli alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 247 väärtegu. Piiril väljastati kaks sisenemiskeeldu.

 
PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Vargus
18. aprillil teatati, et Kesklinnas Maakri tänaval on ehitussoojakust varastatud elektrilisi tööriistu. Kahju on kokku ligikaudu 3000 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargus
Politseile laekus teade, et 12. aprillil kadus Kambja vallas Sulu külas loomafarmi kinnistult üks Herefordi tõugu pull. Farmi omaniku kinnitusel loom aiast omal jõul välja pääseda ei saanud, sest aedik on terve ning voolu all. Looma kadumisega tekitatud kahju on 840 eurot. Juhtunu üksikasju selgitab politsei.

Viljandimaa

Vargus
Politseile laekus teade, et 13. aprilli õhtul varastati Viljandi vallas Intsu küla talumaadelt mootoririkkega ATV CFMoto. Kahju on 5000 eurot.

Juhtum piiril
18. aprilli hommikul suundus Varnja mootorpaaditoimkond Koosa järve ja Kargaja jõe vahelisele alale patrullkäigule ning avastas sealt päeva vältel neljast erinevast kohast ebaseaduslikult püügile asetatud Hiina päritolu nakkevõrguliinid. Piirivalvurid eemaldasid tähistamata nakkevõrgud ning viisid need keskkonnainspektsioonile üleandmiseni Varnja kordonisse hoiule. Sama päeva lõunal avastasid piirivalvurid Kargaja jõe äärest ka luhamõrra, mis niisamuti veest välja võeti ning kordonisse hoiule toimetati

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Omastamine
18. aprillil teatati, et Kohtla-Järvel Kalevi tänaval omastati mobiiltelefon Asus. Kahju on 205 eurot.

Juhtumid piiril
18. aprillil saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1993. aastal sündinud India Vabariigi kodanik. Dokumendikontrollis esitas isik võltsimistunnustega Küprose Vabariigi elamisloa. Isikule määrati rahaline karistus ja sisenemiskeeld, võltsitud dokument võeti hoiule ning isik saadeti tagasi Vene Föderatsiooni.

18. aprillil saabus Narva-2 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1998. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kes kasutas talle väljastatud turismiviisat vääralt ning tegeles kaubaveoga. Isiku viisa tunnistati kehtetuks ning ta lahkus Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeva jooksul Lääne prefektuuris olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

 
Tagasi