Politseis registreeritud sündmused
20.04.2018


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 68 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende seas oli 28 varavastast kuritegu, sealhulgas 19 vargust ning üks sõiduki omavoliline kasutamine või vargus. Registreeriti kolm inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kolm inimest. Tabati üks narkojoobes ja neli alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 222 väärtegu. Piiril väljastati seitse sisenemiskeeldu ning üks isik saadeti riigist välja.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
19. aprillil teatati, et Põhja-Tallinnas Uus-Maleva tänaval asuvas korteris lõi 28-aastane mees oma elukaaslast, 30-aastast naist ja tekitas talle kehavigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

19. aprillil teatati, et Kesklinnas Juhkentali tänaval asuva maja juures lõi tundmatu mees 53-aastast meest ja tekitas talle füüsilist valu.

Avaliku korra raske rikkumine
19. aprillil teatati, et Haaberstis Õismäe teel lõi väidetavalt tundmatu mees 31-aastast meest ja tekitas talle füüsilist valu.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
19. aprillil teatati, et Jüri alevikus Ehituse tänaval asuvas majas lükkas 43-aastane mees oma endist elukaaslast, 39-aastast naist ja tekitas talle füüsilist valu.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargus
Ööl vastu 20. aprilli teatas turvafirmapatrull, et Tartus Kalda teel on sisse murtud autoesindusse, kust varastati rahakassa. Kahju on selgitamisel.

Kehaline väärkohtlemine
19. aprilli õhtul lõi joobes 51-aastane mees Tartus Rebase tänava korteris 55-aastast abikaasat. Naine meedikute abi ei vajanud, mehe viisid politseinikud aga esmalt arestikambrisse kainenema.

Juhtum piiril
19. aprilli ennelõunal teostasid Lõuna prefektuuri piiriametnikud koos Läti kolleegidega Võrumaal liiklusjärelevalvet veendumaks, kas Eestis viibivatel välismaalastel on selleks seaduslik alus ning kas nad täidavad dokumendi kaasas kandmise kohustust. Kokku kontrolliti viit sõidukit ja kuut isikut ning tuvastati üks dokumendi kaasaskandmise kohustuse rikkumine.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus
19. aprillil teatati, et Haljala vallas Annikvere külas tungiti sisse hoonesse ning varastati vanarauda, puurpink, traktori haakraud, kütusepump, metalli ja muid esemeid. Kahju on 4150 eurot.

Ida-Virumaa

Võltsitud maksevahendi ja väärtpaberi kasutamine
19. aprillil avastati Narvas Kangelaste tänaval asuvas meelelahutusasutuses võltsimistunnustega 20 euro rahatäht.

Juhtum piiril
19. aprillil saabusid Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1993. aastal  ja 1994. aastal sündinud Ukraina kodanikud ja 1995. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanikud, kellel puudusid piisavad rahalised vahendid riiki sisenemiseks. Isikud andis ebaselgeid ütlusi oma reisi eesmärkide kohta. Piiril väljastati sisenemiskeelud ja isikud saadeti tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Vargus
20. aprillil on Paide linna Pika tänava hoovil seisvast veoautost varastatud diiselkütust. Kogus ja kahju on selgitamisel.

 
Tagasi