Politseis registreeritud sündmused
24.04.2018


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 68 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli üks avaliku korra raske rikkumine ja 52 varavastast kuritegu, sealhulgas 13 vargust. Registreeriti neli inimvigastustega liiklusõnnetust, milles hukkus üks ja sai vigastada kolm inimest. Tabati kuus alkoholijoobes sõidukijuhti ja üks narkojoobes sõidukijuht. Registreeriti 196 väärtegu. Registreeriti kümme piirilt väljastatud sisenemiskeeldu ning kolm piirirežiimi ja dokumendikohustuse rikkumist.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
23. aprillil teatati, et Lasnamäel Raadiku tänaval asuvas korteris lõi 36-aastane mees oma abikaasat, 31-aastast naist ja tekitas talle füüsilist valu. Mõlemad osapooled olid eelnevalt alkoholi tarvitanud. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Avaliku korra raske rikkumine
23. aprillil teatati, et Põhja-Tallinnas Puhangu tänaval asuvas korteris lasid kaks 34-aastast meest ja 40-aastane mees aknast õhkrelvaga, hirmutades vastasmajas asuvaid inimesi. Politseinikud pidasid kolm meest kinni.

23. aprillil teatati, et Mustamäel E. Vilde teel löödi metallesemega 26-aastast meest.
Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
23. aprillil teatati, et Saue vallas Tagametsa külas lõi alkoholijoobes 53-aastane mees oma naabreid, 46-aastast meest, kellele tekitas füüsilist valu ja kehavigastusi, ning 43-aastast naist, kellele tekitas füüsilist valu. Politseinikud pidasid 53-aastase mehe kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa
 
Kehaline väärkohtlemine
Politseile laekus teade, et 22. aprillil lõi 52-aastane mees tüli käigus 47-aastast elukaaslast. Sündmuskohale saabunud meedikud andsid naisele esmaabi kohapeal. Juhtunu üksikasju selgitab politsei kriminaalmenetluses.
 
Tartumaa
 
Kehaline väärkohtlemine
23. aprilli hilisõhtul laekus politseile teade, et Tartus Anne tänava kortermajas tõukas 24-aastane mees sõnavahetuse käigus tuttavat 18-aastast naist sedavõrd tugevalt, et viimane kukkus ning sai viga. Noor naine pöördus esmaabiks traumapunkti ning seejärel juhtunu üksikasjade selgitamiseks politseijaoskonda.
 
Viljandimaa
 
Kehaline väärkohtlemine
22. aprillil kella 17.30 ajal teatati politseile, et Viljandi vallas Mustla alevikus Kevade tänaval lõi 19-aastane noormees tüli käigus 24-aastast tuttavat meest. Kannatanu pöördus esmaabiks haiglasse ning seejärel juhtunu üksikasjade selgitamiseks politseijaoskonda.
 
Võrumaa
 
Vargus
22. aprillil laekus politseile teade, et Võru vallas Käätso külas varastati talu õuelt kaevust süvaveepump. Kahju on 390 eurot.

IDA PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeval Ida prefektuuris olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Juhtumid piiril
23. aprillil saabusid Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1978. aastal, 1971. aastal ja 1946. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanikud, kellel puudusid kehtivad viisad või elamisload riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeelud ja isikud suunati tagasi Vene Föderatsiooni.

23. aprillil saabus Narva raudteepiiripunkti riiki sisenevale suunale 1974. aastal sündinud Ukraina kodanik, kellel puudusid piisavad rahalised vahendid riiki sisenemiseks. Isik andis ebaselgeid ütlusi reisi eesmärkide kohta. Piiril väljastati sisenemiskeeld ja isik suunati tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Asja rikkumised ja hävitamised
23. aprillil alustati kriminaalmenetlus selles, et 15. aprillil põles Türi vallas Kändliku külas elumaja. Kustutustööde käigus selgus, et elumaja on süttinud kulupõlengust. Elumaja põlenguga on varalist kahju tekitatud 25000 eurot.

22. aprillil põles Türi vallas Kolu külas renoveerimisel olev elumaja. Põlengu asjaolude välja selgitamiseks alustati kriminaalmenetlus. 

Kehaline väärkohtlemine
22. aprillil lõi Türi vallas Piiumetsa külas asuva talu hoovil 59-aastane mees 32-aastast meest, kes sai viga.
 
Läänemaa

Kehaline väärkohtlemine
23. aprillil alustati kriminaalmenetlus selles, et 15. aprillil löödi Uuemõisa alevikus 66-aastast naist. Lööjaks oli talle tuttav naine.

Vargus
23. aprillil teatati politseile, et Nigula külas asuvast lukustatud ustega saeveskist on varastatud kaks 75HA akut ning mootorsaag Stihl. Vargusega tekitatud kahju on 520 eurot.

Pärnumaa
 
Vargus
23. aprillil teatati politseile, et Pärnus Kase tänaval asuvalt ehitusobjektilt on varastatud 80-100 meetrit tugevvoolu elektrikaablit. Esialgsetel andmetel tekitati vargusega varalist kahju ligikaudu 2500 eurot.
 
Raplamaa
 
Kehaline väärkohtlemine
23. aprillil alustati kriminaalmenetlus selles, et Aespa alevikus Optimisti tänaval lõi 32-aastane mees enda 24-aastast endist elukaaslast, kes sai viga.
 
Saaremaa
 
Vargus
Ajavahemikul 16. -20. aprill varastati Väike-Pahila külas asuva talu maadelt kolm mesitaru koos mesilastega. Vargusega tekitatud varaline kahju on 860 eurot.

 
Tagasi