Politseis registreeritud sündmused
25.04.2018


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 86 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli üks avaliku korra raske rikkumine ja 33 varavastast kuritegu, sealhulgas 17 vargust (sõidukitest üks). Registreeriti kaks inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada neli inimest. Tabati 13 alkoholijoobes sõidukijuhti ja kaks narkojoobes sõidukijuhti. Registreeriti 169 väärtegu. Registreeriti kolm piirilt väljastatud sisenemiskeeldu.


PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
24. aprillil teatati, et Lasnamäel Loometsa tänaval asuvas korteris lõi alkoholijoobes 51-aastane mees oma abikaasat, 35-aastast naist ja tekitas talle kehavigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

24. aprillil teatati, et Haaberstis Paldiski maanteel asuvas korteris lõi alkoholijoobes 41-aastane mees terava esemega 49-aastast meest ja tekitas talle kehavigastusi. Politseinikud pidasid 41-aastase mehe kinni.

24. aprillil teatati, et Põhja-Tallinnas Sõle tänaval lõi tuttav mees 31-aastast naist ja tekitas talle füüsilist valu.

24. aprillil teatati, et Lasnamäel Paasiku tänaval lõi 54-aastane mees 28-aastast meest ja tekitas talle füüsilist valu. Politseinikud pidasid 54-aastase mehe kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa
 
Vargus
24. aprillil avastati, et Mustvee vallas Vilusi küla aiaga piiratud territooriumil seisnud metsamasinatest on varastatud elektroonikat. Kahju on enam kui 30 000 eurot.

Tartumaa
 
Vargused
23. aprillil varastati Tartus F. R. Kreutzwaldi tänaval asuva ettevõtte territooriumilt kokkupandava telgi raam. Vargusega tekitatud kahju on 350 eurot.

24. aprillil laekus politseile teade, et Tartus Vallikraavi tänava ettevõtte ruumidest varastati hinnaline tekk. Kahju on 400 eurot.

24. aprillil laekus politseile teade, et Tartus Tehnika tänaval varastati kahest teedeehitusmasinast 450 liitrit diiselkütust.
 
Valgamaa

Kehalised väärkohtlemised
Politseile laekus teade, et 12. aprillil lõi 48-aastane mees Valgas Kungla tänava korteris 63-aastast naist, kes pöördus tervisekontrolliks haiglasse. Juhtunu üksikasju selgitab politsei.

22. aprillil kella 10 ajal teatati, et Valgas Tähe tänava korteris lõi 37-aastane mees ühise alkoholitarvitamise ajal 31-aastast elukaaslast.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Vargus
24. aprillil teatati, et Sillamäel I. Pavlovi tänaval tungiti sisse kauplusesse ja varastati alkoholi. Kahju on 270 eurot.

Juhtumid piiril
24. aprillil saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1946. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kellel puudus kehtiv viisa või elamisluba riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeeld ja isik saadeti tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Surma põhjustamine ettevaatamatusest
24. aprillil kella 02.54 ajal teatati, et Pärnus Laial tänaval on kortermaja trepikojas suits. Päästetööde käigus leiti korterist 56-aastase mehe surnukeha.

Raplamaa

Omavoliline sissetung
24. aprillil alustati kriminaalmenetlust selles, et ajavahemikul 8. aprillist kuni 12. aprillini tungiti Raplas uste lõhkumise teel sisse Tallinna maanteel asuvatesse ruumidesse. Uste lõhkumisega tekitatud varaline kahju on esialgsetel andmetel 500 eurot.

Saaremaa

Kehaline väärkohtlemine
23. aprillil lõi Saaremaal Ridala külas asuvas majas 52-aastane mees 26-aastast meest, kes sai viga.

Vargus
23. aprillil alustati kriminaalmenetlust selles, et ajavahemikul 13. aprillist kuni 22. aprillini varastati Saaremaal Püha Kõnnu külas asuvalt kinnistult üks korpustaru koos ühe mesilasperega. Vargusega tekitati varalist kahju 250 eurot.

 
Tagasi