Politseis registreeritud sündmused
27.04.2018


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 101 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 66 varavastast kuritegu, sealhulgas 48 vargust (kolm eluruumidest ja kaks sõidukitest) ning üks sõidukivargus ja omavoliline kasutamine. Registreeriti seitse inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kaheksa inimest. Tabati kuus alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 229 väärtegu. Ristreeriti üks dokumendikohustuse rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
26. aprillil teatati, et Põhja-Tallinnas Maleva tänaval asuvas majas lõi tuttav mees 46-aastast naist ja tekitas talle füüsilist valu.

26. aprillil teatati, et Kesklinnas Marta tänaval asuvas korteris ründas 47-aastane mees 39-aastast naist ja tekitas talle füüsilist valu. Politseinikud pidasid mehe kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Vargus
26. aprillil teatati, et Kambja vallas Sirvaku küla talumajast ja selle kõrvalhoonetest varastati elektrilisi tööriistu ja murutraktor. Esialgne kahju on 15 000 eurot.

Juhtum piiril
26. aprilli ennelõunal avastasid piirivalvuri Peipsi järvest Kallaste traaversi lähistelt korrektselt tähistamata ebaseadusliku nakkevõrgujada. Piirivalvurid eemaldasid järvest 20-meetrise Hiina päritolu nakkevõrgujada, toimetasid selle kaldale ning andsid Mustvee sadamas üle keskkonnainspektsiooni inspektorile.

26. aprilli õhtul saabus Luhamaa piiripunkti riigist väljuvale suunale Venemaa numbrimärgiga sõiduauto Volkswagen, mille kontrollimisel avastasid piirivalvurid masina kindalaekast vedrujõul avaneva noa. Tsiviilkäibes keelatud ese võeti mehelt ära, talle koostati väärteoprotokoll ning seejärel lubati tal oma teekonda jätkata.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus
26. aprillil teatati, et Rakveres Narva tänaval tungiti sisse konteinerisse ja varastati tiigersaag Milwaukee, kompressor, ketassaag Makita ja muid tööriistu. Kahju on 3188 eurot.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
26. aprillil teatati, et Narvas Daumani tänaval asuvas korteris lõi 35-aastane naine oma 58-aastast ema.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa
 
Vargus
26. aprillil võttis 47-aastane mees Pärnus Suur-Jõe tänaval asuvast kauplusest ebaseadusliku omastamise eesmärgil kümme tahvlit šokolaadi ja möödus kassast kauba eest tasumata. Mees peeti kaupluse turvatöötaja poolt kinni.

 
Tagasi