Politseis registreeritud sündmused
04.05.2018


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 81 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 32 varavastast kuritegu, sealhulgas 23 vargust. Registreeriti kolm inimvigastustega liiklusõnnetust, milles hukkus üks ja sai vigastada kolm inimest. Tabati kaheksa alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 243 väärtegu. Registreeriti viis piirilt väljastatud sisenemiskeeldu ja Eestist saadeti välja kaks inimest.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
3. mail teatati, et Kristiines Kuldnoka tänaval asuvas kortermajas lõi alkoholijoobes 31-aastane mees oma elukaaslast, 36-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.
Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
3. mail teatati, et Randvere külas Silva teel asuvas majas lõi 55-aastane mees oma elukaaslast, 56-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Vargus
3. mail laekus politseile teate, et Mustvee vallas Lohusuu alevikus Avijõe kaldal seisnud mootorpaadist on varastatud Yamaha paadimootor. Kahju on 6400 eurot.

Tartumaa
 
Kehaline väärkohtlemine
Ööl vastu 4. maid laekus politseile teade, et Tartus Paju tänava kandis löödi 21-aastast naist. Politsei pidas kinni neli joobes meest ning toimetas nad esmalt arestikambrisse kainenema. Juhtunu üksikasjad on selgitamisel.

Vargus
3. mail teatati, et Tartus Lääne tänava kortermaja ees seisnud sõiduautost Audi varastati automakk ja kindalaekas olnud sularaha. Kahju on 460 eurot.

Võrumaa

Kehaline väärkohtlemine
Ööl vastu 3. maid puhkes Võrus Kooli tänava korteris tüli 46- ja 47-aastase naise vahel, mis päädis rüselusega. Keegi vahejuhtumis viga ei saanud. Juhtunu üksikasju selgitab politsei alustatud menetluses.

Juhtumid piiril
3. mai hommikul avastas Mustvee kordoni mootorpaaditoimkond Peipsi järvest Kasepää küla traaversilt kaldast umbes 10. kilomeetri kauguselt vette lastud ebaseadusliku nakkevõrgujada. Piirivalvurid eemaldasid järvest nakkevõrgud, toimetasid selle kaldale ning andsid Mustvee sadamas üle keskkonnainspektsiooni inspektorile.

3. mail kella 16 paiku peeti Luhamaa maanteepiiripunktis Eestisse saabumisel kinni Venemaa Föderatsiooni registreerimismärkidega sõiduauto BMW, mida juhtis 22-aastane Venemaa Föderatsiooni kodanik. Mootorsõiduki kontrollimisel avastas piirivalvur, et selle tehasetähis oli manipuleerimistunnustega. Sõiduk paigutati täiendavaks ekspertiisiks piiripunkti territooriumil asuvasse arestiaeda ning juhil lubati lahkuda Venemaa Föderatsiooni.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
Ööl vastu 4. maid tungis 29-aastane alkoholijoobes mees Narvas Rahu tänaval asuvas korteris tekkinud tüli käigus kallale 25-aastasele naisele.

3. mail lõi Narvas Joala tänaval seni kindlaks tegemata mees 69-aastast naist.

3. mail tungis 28-aastane mees Narvas Mõisa tänaval kallale 26-aastasele naisele. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

Juhtumid piiril
3. mail kontrolliti Narva-1 piiripunktis riiki siseneval suunal 1991. aastal ja kahte 1986. aastal sündinud Ukraina kodanikke. Isikute ütlused reisi eesmärgi kohta olid ebaselged ja niisamuti puudusid neil asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ning tingimusi. Neile väljastati sisenemiskeelud ja nad suunati tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine
4. mai öösel sai politsei väljakutse Põhja-Pärnumaa valda Kergu külla, kus 38-aastane mees lõi enda 28-aastast elukaaslast.

 
Tagasi