Erandite tegemine Iraani piiravate meetmete režiimis
07.05.2018
Saksamaa teavitas 4. mail vastavalt nõukogu määrusele (EL) 267/2012 teisi liikmesriike kahest erandist, mille nad on teinud Iraani vastu suunatud piiravate meetmete režiimis:
•    Saksamaa pädev asutus on andnud loa finantsasutusele Europäisch-Iranische Handelsbank AG, Hamburg makse autoriseerimiseks. Firma TE.M.A. SRL Casazza/Itaalia, kelle kasusaaja on L/C: Mapna International FZE, Dubai/AÜE, ekspordib 194 287 € väärtuses kaupa firmale L/C: Amir Kabir Power Generation and Deployment Co., Teheran/Iraan. Luba on taotletud vastavalt määruse artiklile 3a (1) a), mis käsitleb määruse II lisas nimetatud kaupasid ja tehnoloogiaid, mis võivad kaasa aidata uraani ümbertöötlemise, rikastamise või raske veega seotud tegevustele.
•    Saksamaa pädev asutus on andnud loa finantsasutusele Europäisch-Iranische Handelsbank AG, Hamburg makse autoriseerimiseks. Firma Remazel Engineering SPA, Milano/Itaalia, kelle kasusaaja on L/C: Mapna International FZE, Dubai/AÜE, ekspordib 301 749 € väärtuses kaupa firmale LC: Amir Kabir Power Generation and Deployment Co., Teheran/Iraan. Luba on taotletud vastavalt määruse artiklile 15a (1), mis käsitleb määruse VIIb lisas loetletud grafiidi ning toormetalli või metallide pooltoodete müüki, tarnimist, üleandmist või eksportimist Iraani.

 
Tagasi