Politseis registreeritud sündmused
15.05.2018


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 105 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 35 varavastast kuritegu, sealhulgas 27 vargust (kaks eluruumidest ja kaks sõidukitest). Registreeriti seitse inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kümme inimest. Tabati 22 alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 255 väärtegu. Piiril väljastati neli sisenemiskeeldu ning riigist saadeti välja kaks isikut. Registreeriti kolm Schengeni viisaeeskirja rikkumist.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
14. mail teatati, et Lasnamäel Kihnu tänaval asuvas korteris lõi 52-aastane mees 40-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

14. mail teatati, et Kesklinnas Asula tänaval lõi meesterahvas oma endist elukaaslast, 48-aastast naist.
Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
14. mail teatati, et Maardus Kallasmaa tänaval asuvas majas löödi 46-aastast meest.

LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Vargus
Politseile laekus teade, et Jõgeva vallas Vaimastvere küla metskonnast on varastatud 1700 kuusetaime. Kahju on 374 eurot.

Tartumaa

Vargus
Politseile laekus teade, et 6. mail varastati Tartus Narva maanteel toimunud üritusel mobiiltelefon. Kahju on 400 eurot.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
14. mail tungis 59-aastane mees Tamsalus Ääsi tänaval asuvas korteris ühise alkoholi tarvitamise ajal tekkinud tüli käigus kallale oma elukaaslasele, 63-aastasele naisele. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
14. mail tungis 26-aastane mees Kohtla-Järvel Pisuhänna tänaval asuvas korteris kallale oma elukaaslasele, 25-aastasele naisele. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Juhtumid piiril
14. mail kontrolliti Narva-1 piiripunktis riigist väljuval suunal Kasahstani Vabariigi registreerimismärgiga sõiduautot Ford, mida juhtis 1982. aastal sündinud Kasahstani Vabariigi kodanik. Mees esitas kontrollimisel sõiduki võltsitud registreerimistunnistuse. Mehele määrati rahaline karistus ja ta lahkus Vene Föderatsiooni. Sõiduk peeti kinni.

14. mail saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1997. aastal sündinud Moldova Vabariigi kodanik. Kontrollimisel selgus, et tal puuduvad asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ning tingimusi ja niisamuti olid tema ütlused ebaselged. Isikule väljastati sisenemiskeeld ja ta suunati tagasi Vene föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Kehaline väärkohtlemine
13. mail lõi 57-aastane mees Türil Kohtu tänaval asuvas kortermaja trepikojas kardinapuuga oma 52-aastast naabrit, kes sai viga. 

Pärnumaa

Vargus
14. mail varastas 36-aastane mees Pärnus Liblika tänaval asuvast kauplusest kuus piimašokolaadi tahvlit. Mehe tegu jäi lõpuni viimata, sest kaupluse turvatöötajad pidasid ta kinni ning andsid üle politseile.

Raplamaa

Vargus
Ajavahemikul 8. – 13. mai on Kehtna vallas Hiie külas asuvast talust on varastatud sepistatud pistoda graveeringuga „Põrgupõhja retk II koht“, keraamiline elektripliit Beko ja muid esemeid. Vargusega tekitatud kahju on 630 eurot.

 
Tagasi