Info erandite kohta Iraani piiravate meetmete režiimis
18.05.2018
Saksamaa teavitas 17. mail vastavalt nõukogu määrusele (EL) 267/2012 teisi liikmesriike kolmest erandist, mille nad on teinud Iraani vastu suunatud piiravate meetmete režiimis:
 
•    Saksamaa pädev asutus on andnud loa finantsasutusele Europäisch-Iranische Handelsbank AG, Hamburg kahe makse autoriseerimiseks. Firma T.E.M.A. S.r.l., Casazza/Itaalia, kelle kasusaaja on firma LC: Mapna International FZE, Dubai/AÜE, ekspordib 499 642 € väärtuses ja 485 229 € väärtuses kaupa firmale LC: Amir Kabir Power Generation and Deployment Co., Teheran/Iraan. Luba on taotletud vastavalt määruse artiklile 3a (1) a), mis käsitleb määruse II lisas nimetatud kaupasid ja tehnoloogiaid, mis võivad kaasa aidata uraani ümbertöötlemise, rikastamise või raske veega seotud tegevustele.
•    Saksamaa pädev asutus on andnud loa finantsasutusele Europäisch-Iranische Handelsbank AG, Hamburg makse autoriseerimiseks. Firma ASM Dimatec Deutschland GmbH, Wolfsburg ekspordib 309 337€ väärtuses kaupa firmale Jondishapour Co., Teheran/Iraan. Luba on taotletud vastavalt määruse artiklile 3a (1) a), mis käsitleb määruse II lisas nimetatud kaupasid ja tehnoloogiaid, mis võivad kaasa aidata uraani ümbertöötlemise, rikastamise või raske veega seotud tegevustele.

 
Tagasi