Politseis registreeritud sündmused
17.05.2018


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 110 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 68 varavastast kuritegu, sealhulgas 32 vargust (üks eluruumist ja kolm sõidukitest). Registreeriti neli inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada viis inimest. Tabati viis alkoholijoobes ja üks narkojoobes sõidukijuht. Registreeriti 168 väärtegu. Riigist saadeti välja üks inimene.

 PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
16. mail teatati, et Lasnamäel Punasel tänaval asuvas meelelahutusasutuses löödi alkoholijoobes 39-aastast naist, kes sai kehavigastusi.

16. mail teatati, et Lasnamäel Sepise tänaval lõi 34-aastane mees oma eksabikaasa elukaaslast, 46-aastast meest, kes sai kehavigastusi.
LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargus
Politseile laekus teade, et 15. mail varastati Tartus Kaunase puiestee maja trepikojas kott naiste riietega. Kahju on 300 eurot.

Juhtum piiril
16. mai ennelõunal kontrollisid Lõuna prefektuuri piiriametnikud Viljandi linna ehitusobjekte selgitamaks, kas seal töötavatel välismaalastel on seaduslik alus riigis viibimiseks ja töötamiseks. Reidil kontrolliti kuut juriidilist isikut ja 18 füüsilist isikut. Kontrollkäigul avastati ehitusobjektilt kuus välistöölist, kelle lühiajaline töötamine ei olnud Politsei- ja Piirivalveametis registreeritud. Piiriametnikud alustasid isikute suhtes menetluse ning neile määrati Eestis töötamise tingimuste rikkumise eest rahatrahvid. Lisaks karistati rahatrahviga ka ettevõtet, kus rikkumine võimalikuks sai.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
16. mail teatati, et Narva-Jõesuu linnas Soldina külas tekkis tüli naabrite vahel, mille käigus lükati 94-aastast naist.

Vargus
16. mail teatati, et Narvas A. Puškini tänaval asuvast kauplusest varastati mobiiltelefon Samsung. Kahju on 215 eurot. Politseile on teo arvatav toimepanija teada.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Läänemaa

Vargus
16. mail võttis 46-aastane mees Haapsalus Jaama tänaval asuvast kauplusest 0,5-liitrise alkoholipudeli ja möödus kassast selle eest tasumata. Kaupluse töötaja pidas mehe kinni.

 
Tagasi