Politseis registreeritud sündmused
10.08.2018
PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
9. augustil teatati, et Kristiines Tulika tänaval lõi tundmatu meesterahvas 34-aastast meest.

9. augustil teatati, et Põhja-Tallinnas Pelguranna tänaval lõi tundmatu meesterahvas 35-aastast meest.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargused
Politseile laekus teade, et 4. augustil varastati Tartus Jaama tänava kaupluses hetkeks ostukorvi tähelepanuta jäetud mobiiltelefon Huawei. Kahju on 400 eurot.

9. augustil laekus politseile teade, et möödunud nädalavahetusel varastati Elva vallas Uderna külas festivali külastaja taskust Samsungi mobiiltelefon. Kahju on 799 eurot.

Kehaline väärkohtlemine
9. augustil teatati politseile, et Kambja vallas Vana-Kuuste külas läksid kähmlema elukaaslased. Politsei pidas 32-aastase mehe kinni ning viis ta esmalt kainenema. 36-aastane naine vahejuhtumis viga ei saanud ning tema toodi selgituste jagamiseks jaoskonda.

Omavoliline sissetung
Politseile laekus teade, et ööl vastu 3. augustit tungiti Tartus Aardla tänaval sisse eramusee, kust varastati lahtise akna lähistel olnud rahakott koos sularaha ja dokumentidega.
 
Juhtumid piiril
8. augustil avastasid piirivalvurid Kagu piiripunktis sõidukite kontrollimisel seitse antiradarit, mille omamine ja kasutamine Eestis on keelatud. Ühtlasi avastati ühest kontrollitust sõidukist vedur jõul avanev nuga, mis on Eestis tsiviilkäibes keelatud. Keelatud esemed võeti juhtidelt ära.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
9. augusti õhtul tungis 58-aastane mees Jõhvis Kaare tänaval asuvas korteris kallale oma abikaasale, 43-aastasele naisele. Politsei toimetas mehe esialgu kainenema.

9. augustil kägistas 26-aastane mees Narvas Malmi tänaval asuvas korteris 29-aastast naist. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

Vargused
Ajavahemikul 6. augustist kuni 9. augustini varastati Narvas Tallinna maanteel parkinud veokist 210 liitrit kütust. Kahju on 252 eurot.

9. augustil teatati politseile, et Kohtla-Järvel Maleva tänaval asuvast lasteaiast varastati sülearvuti Lenovo ja fotoaparaat Panasonic. Kahju on 280 eurot.

Juhtum piiril
9. augustil kontrolliti Narva-1 piiripunktis riiki siseneval suunal 1980. aastal, 1996. aastal ja 1997. aastal sündinud Ukraina kodanikke. Kontrollimisel selgus, et meestel puuduvad asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ja tingimusi ning nende ütlused reisi eesmärgi kohta olid ebaselged. Neile väljastati sisenemiskeelud ja nad suunati tagasi Vene föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Vargus
8. augustil alustati kriminaalmenetlus selles, et Türi vallas Kurla külas tungiti ajavahemikul 30. juulist kuni 8. augustini lukustuse lõhkumise ja aknaklaasi eemaldamise teel sisse tallu ja selle kõrvalhoonesse, kust varastati küttepuid, murutrimmer, muruniiduk, kaks gaasiballooni, neli alumiiniumvelge, gaasigrill, kastmisvoolik, akutrell ja muid esemeid. Esialgne vargusega tekitatud kahju on ligi 3230 eurot.

Raplamaa

Kehaline väärkohtlemine
9. augustil sai politsei teate, et Kehtna vallas Kumma külas asuvas korteris lõi 60-aastane mees oma 60-aastast elukaaslast, kes sai viga. Mees peeti kahtlustatavana kinni.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab vajadusel lisainfot vastava piirkonna prokuratuuri pressinõunikult.

 
Tagasi