Politseis registreeritud sündmused
16.08.2018


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 60 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli üks avaliku korra raske rikkumine ja 28 varavastast kuritegu, sealhulgas üks röövimine, 21 vargust (üks eluruumidest ja üks sõidukitest). Registreeriti viis inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kuus inimest. Tabati kolm alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 254 väärtegu. Piirilt väljastati üks sisenemiskeeld. Registreeriti üks piirirežiimi rikkumine ja üks salakaubavedamise juhtum.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
15. augustil teatati, et Lasnamäel Vormsi tänaval lõi 28-aastane mees 59-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

15. augustil teatati, et Põhja-Tallinnas Õle tänaval asuvas korteris lõi 31-aastane mees oma elukaaslast, 41-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
15. augustil teatati, et Raasiku vallas Mallavere külas lõi 31-aastane mees 63-aastast meest. Politseinikud pidasid 31-aastase mehe kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Kehaline väärkohtlemine
15. augusti õhtupoolikul sai politsei väljakutse Tartus Küüni tänava korterisse, kus olid kähmlema läinud endised elukaaslased. Jageluses sai viga 33-aastane naine, kes esmaabiks traumapunkti pöördus.

Vargus
Politseile laekus teade, et ööl vastu 7. augustit varastati Tartus Ringtee tänava kaupluse õuelt Brentex paadihaagis. Kahju on 1050 eurot.

Võrumaa

Vargus
11. augustil laekus politseile teade, et Võru vallas Tellaste küla metsakinnistult on maha raiutud ning varastatud umbes 70 mändi. Kahju on selgitamisel.
 
Juhtumid piiril
15. augustil kella 16 ajal kontrollisid piirivalvurid Luhamaa piiripunkti saabunud Soome numbrimärgiga sõidukit Volkswagen ning avastasid selle kindalaekast elektrišokirelva, mis on Eestis tsiviilkäibes keelatud. Juht koos keelatud esemega anti menetlustoiminguteks üle tolliametnikele. Mõni tund hiljem avastasid piirivalvurid samas piiripunktis kontrollitud Toyota uksetaskust nupuga noa, mis niisamuti tsiviilkäibes keelatud. Seegi juht anti menetlustoiminguteks tolliametnikele üle.

15. augustil kella 17 ajal kontrolliti Koidula piiripunkti saabunud Venemaal registreeritud haagisega veoautot Mercedes-Benz, mida juhtis 32-aastane Venemaa Föderatsiooni kodanik. Piiripunkti saabunud sõiduk suunati röntgenläbivaatusele ning selle käigus avastasid tolliametnikud raskeveoki kabiinist 1600 Venemaa maksumärkidega sigaretti. Peale menetlustoiminguid lubati autorongil oma teekonda jätkata.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Vargus
15. augustil teatati politseile, et Jõhvis Rohu tänaval varastati eramaja hoovist veskimakett, käru ja labidas. Kahju on 400 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Omavoliline sissetung
14. augustil sai politsei teate, et Paides Aiavilja tänaval asuvasse korterisse sisenes omavoliliselt 25-aastane mees.

Kehaline väärkohtlemine
15. augustil sai politsei teate, et Paides Otiku külas asuvas talus lõi tekkinud konflikti käigus 30-aastane naine rusikate ja jalgadega 41-aastast meest, kes sai viga.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab vajadusel lisainfot vastava piirkonna prokuratuuri pressinõunikult.

 
Tagasi