Politseis registreeritud sündmused
31.08.2018


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 61 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 25 varavastast kuritegu, sealhulgas 21 vargust. Registreeriti neli inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada neli inimest. Tabati kuus alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 304 väärtegu.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn
Kehaline väärkohtlemine
30. augustil teatati, et Kesklinnas Gonsiori tänaval asuvas korteris ründas 41-aastane mees päev varem oma abikaasat, 41-aastast naist ja tekitas talle valu.

30. augustil teatati, et Põhja-Tallinnas Lõime tänaval toimus konflikt alkoholijoobes õdede, 49-aastase ja 56-aastase naise vahel.

30. augustil teatati, et Kesklinnas Suur-Ameerika tänaval asuvas korteris lõi alkoholijoobes 39-aastane naine kausiga oma elukaaslast, 34-aastast meest ja tekitas talle kehavigastusi. Politseinikud pidasid naise kinni.

30. augustil teatati, et Mustamäel Sõpruse puiesteel ründas 36-aastane mees oma abikaasat, 40-aastast naist ja tekitas talle kehavigastusi.

Vargus
30. augustil teatati, et Kristiines Pärnu maanteel asuvast ettevõttest varastati rehvid koos valuvelgedega. Kahju on kokku 3644 eurot.

Harjumaa

Raske tervisekahjustuse tekitamine
30. augusti öösel lõi alkoholijoobes 26-aastane naine Maardus Veeru tänaval noaga oma elukaaslast, samuti alkoholijoobes 32-aastast meest ja tekitas talle kehavigastusi. Politseinikud pidasid naise kinni, kiirabi toimetas mehe haiglasse. Kohtu loal võeti kahtlustatavana kinnipeetud naine kuni kaheks kuuks vahi alla.

Juhtum piiril
30. augustil saabus Kiievist Tallinna lennujaama Ukraina kodanik, kellel puudusid reisi eesmärki ja tingimusi õigustavad dokumendid. Mehele väljastati sisenemiskeeld ja ta viibib lennujaama kinnisel Non-Schengeni alal kuni tagasilennuni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargused
30. augustil avastati, et Tartus Väike-Tähe tänaval on viimase kuu vältel sisse murtud korterisse, kust varastati Lenovo sülearvuti ning lauahõbedat. Kahju on selgitamisel.

Politseile laekus teade, et ööl vastu 30. augustit murti Tartus Vabaduse puiesteel sisse suvekohvikusse, kust varastati kõlar. Kahju on selgitamisel.
 
Juhtumid piiril
30. augustil avastasid piirivalvurid Luhamaa piiripunktis sõidukite kontrollimisel kaks antiradarit, mille omamine ja kasutamine Eestis on keelatud.

30. augustil kella 18.40 ajal tabati Valgas Vabaduse tänaval Lätis elav määratlemata kodakondsusega 34-aastane naine, kellele kehtib Eestisse sissesõidukeeld. Isik peeti kinni, talle koostati lahkumisettekirjutus ja ta toimetati hilisõhtul Eesti-Läti piirile ja saadeti riigist välja.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus
30. augustil teatati, et Rakvere linnas Veski tänaval varastati lukustamata jalgratas Tunturi. Kahju on 300 eurot.

Ida-Virumaa
 
Tapmine
30. augustil leiti Narvas Rakvere tänaval asuva ühiselamu toast 34-aastase mehe surnukeha. Menetluse käigus selgitatakse, kas mehe surm võis saabuda vägivalla tulemusel. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Kehalised väärkohtlemised
30. augustil teatati, et Kohtla-Järve Ahtme linnaosas Ahtme maanteel tungis 36-aastasele naisele kallale tema endine abikaasa.

30. augustil teatati, et Narvas Rakvere tänaval asuvas korterelamu trepikojas tundis 38-aastasele naisele kallale tema 40-aastane endine elukaaslane.

30. augustil teatati, et Narvas Kangelaste tänaval asuvas korteris tungis 47-aastasele naisele kallale tema endine abikaasa. Politsei pidas 44-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

30. augustil teatati, et Narvas Kreenholmi tänaval asuva maja juures tungis 32-aastasele naisele kallale tema 38-aastane elukaaslane.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Raplamaa

Vargus

30. augustil varastati Rapla vallas Pirgu külas mobiiltelefon Huawei. Kahju on 300 eurot

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi